X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Загальні вправи

Завантажити презентацію

Загальні вправи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учні повинні Знати особливості опису зовнішності людини за власним спостереженням. Уміти через зовнішність розкривати внутрішній світ людини, її характер і настрій; знаходити основне (неповторне) в образі конкретної особистості; описувати свої спостереження, створюючи яскравий словесний образ людини, а також підбираючи відповідні художні засоби; підбирати матеріал до твору, аналізувати його, систематизувати. Цінувати красу та силу художнього слова, людяність, доброту, красу людської душі.

Слайд 2

1-ий текст. Попереду перед царськими воротами стоїть Михайло Завістний, з золотою китицею на правім плечі; високий, широкоплечий, з шрамом на лівім виску, він подібен до могучого дуба, що нажив собі силу під бурхотом бур... 2-ий текст. Загубився хлопчик п’яти років. Звати Сергій. Одягнутий у спортивний костюм зеленого кольору. Без головного убору. Очі сині, волосся русяве. На правій щоці, ближче до підборіддя, невелика родима пляма. Трохи заїкається.

Слайд 3

1. Хто ця людина.

Слайд 4

2. Що найперше впадає у вічі в її зовнішності.

Слайд 5

3. Її зріст,постава.

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Мета художнього опису зовнішності людини - створити її образ,емоційно вплинути на читача або слухача,викликати певне ставлення до портрета У художньому описі людської зовнішності використовуються художні засоби (епітети,порівняння,метафори).

Слайд 11

Сонце грало на червоному намисті, на рум’яних щоках. Дівчина була неве