X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Ярмарок професій

Завантажити презентацію

Ярмарок професій

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

План Вступ. “ Ким бути ? “ Класифікація професій. Поради щодо вибору майбутньої професії. Висновок.

Слайд 3

Той хоче бути космонавтом Той капітаном хоче буть... Я теж подумав: ким же стати, Яку в житті обрати путь? Звичайно, лікарем би добре... Або артистом - слава й честь!.. Чи прикордонником хоробрим. - Наказ: "Назад - ні кроку!" - Єсть!!!" А можна б інженером стати, Учителем - дітей учить. Складним наукам научити, І головній науці - жить. Професій безліч е цікавих, Але свою вгадати як - Щоб добре діло й добра слава?

Слайд 4

Вступ Кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Вибір професії до душі – складне і відповідальне завдання. Від того, наскільки вірно Ви оберете свій життєвий шлях, залежить, яке місце в суспільстві Ви будете займати. Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Радимося з батьками, вчителями, знайомими, сперечаємося з друзями. Вивчаємо довідники, намагаємося все врахувати, дізнатися якомога більше про майбутню професію... Але звідкіля тоді беруться молоді люди, для яких обрана професія стає нецікавою і тимчасовою?

Слайд 5

Професія (фах) — відокремлений ("окреслений") у рамках суспільного поділу праці комплекс дій та відповідних знань, що вимагає відповідної освіти чи кваліфікації, які особа може виконувати відносно постійно, та які становлять засоби утримання для неї.

Слайд 6

Сьогодні у світі нараховується понад 40 тисяч професій і спеціальностей. Але їх кількість під впливом науково-технічного прогресу і соціально-економічних перетворень постійно змінюється. Вважається, що протягом 10 років зникає близько 5000 професій і майже стільки ж виникає нових. При цьому зазнають змін характер і зміст праці як нових, так і старих професій. Як же все-таки зорієнтуватися у цьому багатотисячному розмаїтті професій і спеціальностей?

Слайд 7

Класифікація професій На основі відмінностей у предметах праці всі професії