X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Як допомогти дитині пережити горе втрати близької людини?

Завантажити презентацію

Як допомогти дитині пережити горе втрати близької людини?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Як допомогти дитині пережити горе втрати близької людини?

Слайд 2

Ситуація з суворої дійсності: у дитини помер хтось із батьків, інших близьких родичів. Це жорстокий удар по незміцнілій дитячій психіці.

Слайд 3

Далеко не кожному дорослому під силу "гідно" винести такий удар: не впасти у відчай, в депресію, не озлобитися на світ. А як впоратися дитині?

Слайд 4

Поради «Як допомогти дитині пережити горе втрати близької людини без тяжких наслідків для психіки»

Слайд 5

1. Як би не був дитина мала (навіть якщо йому всього 3 рочки) не потрібно приховувати від нього смерть родича. Потрібно постаратися знайти слова, які були б доступні для дитячого розуміння.

Слайд 6

2. Не треба щадити психіку дитини, приховуючи від нього своє горе, сльози. Нехай дитина бачить і знає, що ви теж оплакує, сумуєте, страждаєте, журитесь і тужіть. Це збудить в дитині співчуття, співпереживання, співчуття.

Слайд 7

3. Не слід залишати дитину одну у своєму горі. Адже смерть близького - нещастя всієї родини, так ось, важливо, щоб вся сім'я журилася разом. Потрібно говорити з дитиною про померлого, допомагати йому виплакатися, не треба заспокоювати і втішати, нехай журиться нарівні з дорослими.