X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок доброти

Завантажити презентацію

Урок доброти

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“Урок доброти” Харченко Ніна Володимирівна вчитель початкових класів ЗОШ №4 м. Канева вчитель вищої категорії, вчитель-методист, учасниця 4-х, 5-х, 6-х, 7-х Міжнародних Педагогічних Читань( Москва, січень 2005, 2006, 2007, 2008р.), уч. майстер-класу Ш. Амонашвілі в Вінниці, травень 2004р., уч. майстер-класу Ш. Амонашвілі в Черкасах, жовтень 2005р., учасниця Перших, Других, Третіх, четвертих, восьмих Всеукраїнських Педчитань (Київ, листопад 2006, 2007, 2008, 2009, 2013 р.) ПІДГОТУВАЛА

Слайд 2

МЕТА: формувати первинну уяву про серце не лише як орган тіла, а й про Храм, в якім живуть людські почуття; ознайомити дітей з поняттями “гарячого та холодного” серця; виховувати вміння прислухатися до “голосу” свого Серця; вчитися берегти своє серце і серце оточуючих людей; сіяти в душах дітей прагнення до світла, мудрості , любові; формувати гармонійну особистість в кожній дитині.

Слайд 3

Девіз уроку: “Творити добро – найвища мета нашого життя.”

Слайд 4

Стверджуючий – багатий, а той, хто заперечує – бідний!” Разом з сонечком встаєм, Разом з сонечком співаєм, З добрим ранком! З ясним днем! Так до школи ми ідем! Здрастуй! – скажеш ти людині. Здрастуй! – посміхнеться та тобі! І, напевне, не піде в аптеку, І буде здоровою багато літ! У нашому класі завжди хороший, позитивний, сонячний настрій

Слайд 5

А Т Я Щ С “ Не шукайте щастя, а даруйте його іншим – і тоді воно саме прийде до Вас! ”

Слайд 6

ТЕХНОЛОГІЯ “МІКРОФОН” Моя мрія – ВСЕПЛАНЕТНА! У мене є мрія – велика вона:щоб дружно ми в світі жили, як сім’я, Щоб людство раділо всьому, що росте, щоб вічно дитинство було золоте, Щоб завжди на світі було лиш добро, щоб сонце світило у наше вікно. Щоб душі любовно цвіли кожен день, щоб землю квітчали віночки пісень!

Слайд 7

“Люди! Спішіть робити добро! Духовне добро. Воно встократ дорожче матеріального... адже воно зігріває душу теплом...” “ФІЛОСОФІЯ(з грец.) – ЛЮБОВ ДО МУДРОСТІ.” О.А. Захаренко

Слайд 8

“Педагогові потрібно вчитися дарувати дітям радість пізнання, самому сміятися і радіти на своїх уроках разом з дітьми.” Ш.Амонашвілі

Слайд 9

Є п’ять принципів відповідальності: Я несу відповідальність за все, що роблю. Я несу відповідальність за своє навчання. Я несу відповідальність за своє шанобливе ставлення до людей, до батьків. Я несу відповідальність за своє місто, країну і цілий світ. Я несу відповідальність за дбайливе ставлення до довкілля та збереження його для наступних поколінь.

Слайд 10

Запам’ятайте «ЗОЛОТІ» ПРАВИЛА ДОБРОТИ і МИЛОСЕРДЯ: 1.Ставитися до інших так, як Ви б хотіли, щоб ставилися до Вас. 2.Поважати інших, особливо старших і слабших від себе. 3.Слухати маму, тата, бабусю. 4.Не сміятися над каліками. 5.Любити і берегти природу, тварин. 6.Не проходити байдуже мимо людської біди, горя, розпачу. 7.Не залишати тварин у біді. 8.Любити природу і все живе. Бережливо ставитися до краси. 9.Уміти не тільки поспівчувати у горі, а й порадіти чужому успіху.

Слайд 11

Серце-сонце Крижане серце Тепло Зло Посмішка Жадібність Любов Грубість Добро Заздрість Радість Неправда СЮРПРИЗ ВЧИТЕЛЯ

Слайд 12

Серце – не камінь. Від усього серця. Сердечна радість. Серце болить. Серце кров´ю обливається. Серце радіє. Зберегти в серці. МУДРІСТЬ ПРО СЕРЦЕ:

Слайд 13

Є у радості подружка у вигляді напівкружка, На лиці вона живе, та, бува кудись піде. Потім знову повернеться. Сум і зло її бояться! РОБОТА В ПАРАХ: “На добро відповідай добром, а на зло – по совісті!”

Слайд 14

Життя - це можливість. Скористайся нею! Життя - це краса. Захопися нею! Життя - це мрія. Здійсни її! Життя - це виклик. Прийми його! Життя - це обов'язок твій насущний. Виконай його! Життя - це багатство. Не розтринькай його! Життя - це надбання. Борони його! Життя - це любов. Насолодися нею сповна! Життя - це таємниця. Пізнай її! Життя - це вмістилище лиха. Здолай усе! Життя - це пісня. Доспівай її до кінця! Життя - це боротьба. Стань борцем! Життя - це удача. Шукай цю мить! Життя таке чудове - не змарнуй його! Це твоє життя. Виборюй його!   ПОРАДИ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ:

Слайд 15

щастя любов добро радість ПТАХ ЩАСТЯ

Слайд 16

Розгадай кросворд. Вибери потрібні риси характеру: Скромний, гордий, людяний, вимогливий, веселий, сміливий, працьовитий, добрий, лінивий, вдячний, бездушний, чесний, брехливий, лагідний, злий, щедрий, ледачий

Слайд 17

2. Зафарбуй позитивні риси характеру людини зеленим кольором, негативні — червоним. Яка людина ти? Чесно напиши.

Слайд 18

3. Встав пропущені слова у висловлювання. Я не підводжу рідних і_______, завжди___________ і слова. Якщо мимоволі завдаю комусь прикрощів,__________________ прошу_____________________ Не хвалю сам ______________ Вважаю, що радувати ________________ - приємно.

Слайд 19

4. Продовж з'єднувати слова стрілочками — і отримаєш прислів'я. Поясни, як ти його розумієш.

Слайд 20

Шлють промінчики вітання Й найщиріші побажання! Все найкраще, що в серцях, Сяє хай на промінцях!

Слайд 21

Той, хто володіє мовою почуттів, той на духовному рівні, може стати володарем неба і землі – володарем своєї щасливої долі! Ось найзаповітніша мета кожної людини! Добре серце люблячої людини може творити дива!

Слайд 22

ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ

Слайд 23

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ Монографія Тарасов Л.В. Модель сучасного уроку. Шкільні технології. Навчально-методичний посібник, - Київ. – 2008. Захаренко В.О. Слова до нащадків. – К.: Богданова А.М., 2006. – 216с., Амонашвілі Ш.О. Школа життя. – М. Видавничий дім Ш.Амонашвілі, 2001. Амонашвілі Ш.О. Без серця що зрозуміємо. Істина школи. Балада про виховання. Вєтров С.В. відкритий урок. Плеяди. – Київ, 2007, 2008. Три ключі. Педагогічний вісник. – М.: Видавничий дім Ш. Амонашвілі, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008. Сухомлинський В.О. Вибрані твори, - (К.): Видавництво Радянська школа. – 1976 – 1990, - том 2,4,5. Лопатіна А., Скребцоа М. Азбука мудрості. Книга для занять по духовному вихованню. – М. 1997 В.Ніорадзе. По ступенькам СКАЛЕ. – М.2006 С.М.Книш. Насолода спілкуванням, - К. 2004. Г.Чепмен, Р.Кэлтбелл. П’ять шляхів до серця дитини. – М. 2000. В.Гуліватий. О Божественных крыльях гуманной педагогики, - Вінниця. 2007. Ірена Стульпініне. Фізика мовою серця. – К. 2007 Складова частина журналу Нормативні документи Початкове навчання та виховання. – 2007. Юрій Куклачов. Школа доброти. – М. 2005 Державний стандарт початкової загальної освіти. Програми для середньої загальноосвітньої школи 1-4 класи. Початкова школа. Київ – 2006.

Слайд 24

Хай множаться зерна добра в Ваших душах. Дякую за увагу!!!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота