X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Уміння бути самим собою і керувати емоціями

Завантажити презентацію

Уміння бути самим собою і керувати емоціями

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховна година Тема “Уміння бути самим собою і керувати емоціями” “Люди не товар на вітрині і не експонати музею, з ними потрібно поводитися делікатно” польська письменниця Аліна Гольдникова

Слайд 2

Мета: виховувати в учнів природність, доброзичливість, врівноваженість; розвивати уміння керувати своїми емоціями. Це важливо: Людині важливо замислюватися, якою вона є і як її сприймають інші. Чи вміємо ми бути самими собою, чи не дуже намагаємося підлаштовуватися під якийсь шаблон, зберігаючи престиж, а іноді просто боячись видатися смішним, бути незрозумілим, і в результаті так затамовуємо своє “я”, своє істинне, справжнє, що воно, можливо, потім ховається вже і від нас самих? Як ви вважаєте?

Слайд 3

Це потрібно знати: Отже, що значить бути самим собою у спілкуванні з оточуючими, у колі людей, у громадських місцях? “Головне правило по-справжньому гарного тону – будь самим собою в будь-якій обстановці і намагайся не завдавати неприємностей оточуючим. Природність і доброзичливість цілком зводять нанівець можливі промахи. І ще одна порада: потрапивши в нове для себе середовище або в незнайому обстановку, уважно придивляйся до оточуючих, намагайся не відрізнятися від більшості – і, запевняю, усе тоді буде гаразд”. Анатолій Маркуша, письменник Є зовнішній прояв людини у спілкуванні з іншими, а є і більш глибоке – її внутрішнє ставлення до до життя, людей, себе. І тут уже йдеться про питання совісті, честі, більш серйозне осмислення свого “я”.

Слайд 4

Уміння триматися серед людей. З чого починати? Слухай більше, говори менше. Будь відверто попереджувальним до оточуючих й у першу чергу до людей похилого віку, до старших. Пообіцявши щось зробити, - зроби. Не можеш – не обіцяй. Дивуйся, але не намагайся нікого здивувати. Навіть переконавшись, що маєш справу з дурнем, не говори йому про це. Він зрозуміти тебе не зможе, а образиться неодмінно. Говори тільки правду, а якщо правду сказати неможливо, то промовчи. Намагайся приховувати свої недоліки і ніколи не демонструй своїх переваг.