X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

Завантажити презентацію

ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТАТО, МАМА І Я – СПОРТИВНА СІМ’Я

Слайд 2

Обґрунтування проекту. Сім'я як соціальний інститут, з яким пов'язана педагогічна діяльність навчального закладу, знаходиться сьогодні на досить складному етапі свого розвитку. Дорослі люди з різним ступенем успішності звикають до соціально-економічних умов українського буття, яке інтенсивно змінюється. Процес соціальної адаптації особистості, безліч протиріч, які його супроводжують, дуже сильно уповільнюють і заважають виконанню батьківських функцій. У результаті ми бачимо велику кількість батьківських «виховних прорахунків, помилок, недоліків», усунути які можна тільки у взаємодії з учителями, педагогами та психологами школи, закладів додаткової освіти дітей, соціальних служб. Та разом з дітьми проведений вільний час, спільне виконання творчих справ, взаємна підтримка – це гарантія успіху в процесі спілкування з дитиною та її виховання. Тематика проекту продиктована потребами часу: МИ ОБИРАЄМО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ.

Слайд 3

Мета проекту: пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати навички самостійної пошукової роботи, активізувати взаємодію батьків з дітьми та учнів з учителями, інтегрувати засоби громадського та сімейного виховання школярів, розвивати уміння презентувати проект.

Слайд 4

Завдання: ·  формування в особистості культури життєдіяльності, яка дає змогу продуктивно будувати своє повсякденне життя, правильно визначати лінії життя; ·  формування соціальної активності та ключових компетенцій; ·  формування навичок соціальної взаємодії, здатності до розв'язання життєвих проблем; ·  вироблення власного стилю життя; ·  сприяння розкриттю творчих можливостей, самоорганізації й саморозвитку через організацію соціальної практики.

Слайд 5