X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Система роботи школи з попередження правопорушень та злочинності серед дітей

Завантажити презентацію

Система роботи школи з попередження правопорушень та злочинності серед дітей

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Система роботи школи з попередження правопорушень та злочинності серед дітей 17 жовтня 2013 року

Слайд 2

Змістові питання Особливості виховання учнів у сучасній школі. Педагогічна діагностика відхилень у поведінці школяра. Подолання неуспішності учнів як засіб профілактики правопорушень. Профілактична робота з колективом класу. Взаємодія школи з батьками.

Слайд 3

Актуальність проблеми Сьогодні постає нагальна потреба активізації правового виховання учнівської молоді, головними завданнями якого є профілактика правопорушень в учнівському середовищі, запобігання негативному впливу на свідомість підлітків, інформації, яка містить елементи жорстокості, бездуховності, насильства, порнографії, пропагує тютюнопаління, пияцтво, антисоціальну поведінку, а також формування активної життєвої позиції молоді у правовій сфері, тобто непримиримого ставлення до анти-громадської поведінки, розуміння неповнолітніми ролі і суті держави й права, знання основних законів України, принципу єдності прав, свобод, обов'язків і відповідальності.

Слайд 4

Держава, виховні інститути, здійснюють профілактику негативних проявів поведінки дітей та учнівської молоді, допомагають їм виробити імунітет до негативних впливів соціального середовища. (Національна програма “Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України” )