X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шляхи розвитку творчої особистості в позакласній діяльності в школі

Завантажити презентацію

Шляхи розвитку творчої особистості в позакласній діяльності в школі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Шляхи розвитку творчої особистості в позакласній діяльності Малобілозерська загальноосвітня І - ІІІ ступенів школа №1

Слайд 2

Епіграф Василь Симоненко Можна жити, а можна існувати, Можна думать – можна повторять. Та не можуть душу зігрівати Ті, що не палають, не горять! Люди всі по-своєму уперті, Народившись, помирає кожна, А живуть століття після смерті Ті, що роблять те, чого «не можна»! («Можна», 1956)

Слайд 3

Принципи спільної діяльності творчого вчителя та творчої особистості учня: Тверезий розрахунок, прагматизм; Швидко нічого не вирішується; Обізнаність, конструктивність; Не допускати сварки в дискусії; Благотворно впливати на гармонію; У навчальних рамках усе твердо фіксувати; Через зусилля в навчанні і вихованні - до волі в житті.

Слайд 4

Що таке творчість? Творчість – це засіб підвищення емоційного тонусу особистості, закріплення комплексу емоційно-вольової регуляції, актуалізації позитивної гами переживань, яка супроводжує ефективну працю, переживання радості від зробленого, досягнутого, почуття впевненості у своїх силах, у своєму творчому потенціалі й творчих здібностях.

Слайд 5

Чотири рівні творчості: процес , який призводить до принципово нового результату для всього людства; процес, який призводить до принципово нового результату для досить великого кола людей, для певної країни світу; процес, який призводить до принципово нового результату для значно меншого кола людей; процес, який призводить до принципово нового результату для тільки самої людини, котра творить