X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Шкільна статистика

Завантажити презентацію

Шкільна статистика

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знань неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, та плід солодкий. Леонардо да Вінчі

Слайд 2

Результати участі учнів школи у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, заходах у 2011 -2012 н.р.

Слайд 3

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН І етап – 313 учнів = 48% (283 учні 2010-2011н.р.) Українська мова і література – 30 учнів Російська мова і світова література – 23 учня Іноземна мова (англійська/німецька) – 20/3 учнів Математика - 43 учня Фізика – 31 учень Хімія – 15 учнів Географія – 23 учня Основи економіки – 5 учнів

Слайд 4

Біологія – 23 учня Історія – 28 учнів Інформатика – 8 учнів Трудове навчання – 42 учня Правознавство – 15 учнів Астрономія – 4 учня ІІ етап Брало участь 83 (з усіх предметів) (81 учень 2010-2011н.р.) Вибороли призових місць 42 (31, 2010-2011н.р.) З них: І місце – 18 ІІ місце – 13 ІІІ місце – 9

Слайд 5

Учні школи, які посіли І місце у ІІ етапі олімпіад Савостяненко Микола – 11-С кл. – з географії, української мови і літератури, історії, економіки (учителі ДавиденкоО.Ю., Береза В.Є., Чувпило С.В.) Присяжнюк Юлія – 11-М кл. – з біології, астрономії (учителі Соколовська Л.П., Степанюк А.М.) Трофимюк Дарія – 8-Б кл. – з географії, хімії (учителі Давиденко О.Ю., Таран Н.С.) Лебович Анна – 9-В кл. – з обслуговуючої праці (учитель Степанюк Л.Г.) Пліш Соломія – 8-А кл. - з біології, найбільша кількість балів з англійської мови (учителі Соколовська Л.П., Кіт В.В.) Романченко Анастасія – 10-Т кл. – з біології (учитель Соколовська Л.П.)

Слайд 6

Лисиця Карина – 11-С кл. – з англійської мови (учитель Самойленко Я.О.) Бережний Віктор – 9-В кл. – з трудового навчання (учитель Степанюк І.П.) Круглик Богдан – 11-С кл. – з інформатики(технології) (учитель Тиркба Р.О..) Кривенко Вадим – 10-С кл. – з правознавства (учитель Копцюх О.М.) Дєхтярьова Тетяна – 9-А кл. – з української мови і літератури (учитель Качан Т.В.) Русак Світлана – 8-Б кл. – з історії, найбільша кількість балів з англійської мови (учителі Чувпило С.В., Бровенко Т.В.) Колісньова Юлія – 10-Т кл. – з екології (учитель Мажура Н.П.)

Слайд 7

ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад Брали участь від району 28 учнів, від школи 10 учнів Савостяненко Микола – ІІ місце з історії (учитель Чувпило С.В.), ІІІ місце з географії та економіки (учитель Давиденко О.Ю.)

Слайд 8

ВСЕУКРАЇНСЬКІ УЧНІВСЬКІ ОЛІМПІАДИ З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН Початкова школа Українська мова – 6 учнів І місце – Бистрова Вікторія, 4-А кл. ( учитель Федоренко В.О.) Математика – 6 учнів І місце – Кучерявенко Олександр, 4-В кл. ( учитель Герасимова Л.А.) Я і Україна – 6 учнів І місце – Варакіна Анжела , 4-Б кл. ( учитель Федоренко В.О.)

Слайд 9

ЛІТЕРАТУРНО-МИСТЕЦЬКИЙ КОНКУРС “СОБОРИ НАШИХ ДУШ” І етап – 9 учасників ІІ етап, переможці: У номінації юних літераторів: Мазуренко Ганна – 11-С клас, Береза В.Є. Швець Тетяна – 6-В клас, Момотюк Т.Ф. Ковтун Альона – 10-С клас, Мілова А.М. Феник Богдан – 8-А клас, Феник А.І. Дворська Анжела – 9-В клас, Галета Н.В. Юних художників: Дєхтярьова Тетяна – 9-А клас, Дєхтярьова С.П.

Слайд 10

ХІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМ. П. ЯЦИКА І етап Брало участь 45 учнів 1-4 класи – 12 учнів 5-11 класи – 33 учня ІІ етап, переможці Федорова Марія, 3-А клас ( учитель Шапран Л.М.) Дєхтярьова Тетяна, 9-А клас ( учитель Глущенко В.В.) Савостяненко Микола, 11-С клас ( учитель Береза В.Є.)

Слайд 11

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ДО 80-РІЧЧЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ “ДНІПРОПЕТРОВЩИНА – РЕГІОН ЛІДЕР” Номінація: Література та образотворче мистецтво Герасимич Аліна, 8-В клас, Суконченко Н.П. Петренко Марія, 9-А клас, Качан Т.В. Дворська Анжеліка, 9-В клас, Галета Н.В. Романченко Анастасія, 10-Т клас,Величко Н.Ф. Дєхтярьова Тетяна, 9-А клас, Дєхтярьова С.П. Номінація: Економіка та екологія Величко Ольга, 9-А клас, Давиденко О.Ю. Глоба Юлія, 9-В клас, Соколовська Л.П. Дворська Анжеліка – ІІІ місце на обласному етапі конкурсу

Слайд 12

ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ВІДГУК НА СУЧАСНУ ДИТЯЧУ ПРОЗУ І етап: 1-4 класи – 6 учнів 5-11 класи – 20 учнів ІІ етап, переможці: Качан Сніжана – 4-В клас, Герасимова Л.А. Ганенко Юлія – 4-А клас, Федоренко В.О. Кошеленко Анастасія – 6-Б, Галета Н.В.

Слайд 13

І етап – 20 учнів, ІІ етап – 5 робіт ІІ етап, переможець – Дєхтярьова Тетяна 9-А клас, (учитель Качан Т.В.) Участь у МАН: Навчаються – 4, Горпинич Ольга,11-П кл захистила дипломну роботу з англійської мови (учитель Бровенко Т.В. ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС ІМ.Т.Г.ШЕВЧЕНКА

Слайд 14

КОНКУРС ЗА ІНІЦІАТИВОЮ ДЕПУТАТА ВЕРХОВНОЇ РАДИ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Д.ШПЕНОВА “ЯКБИ Я БУВ ДЕПУТАТОМ ВЕРХОВНОЇ РАДИ, ЩО Б Я ЗРОБИВ ДЛЯ РАЙОНУ” І етап – 5 учнів Переможець – Качан Катерина, 11-С клас. Побувала з екскурсією в м.Києві, відвідала Верховну Раду України

Слайд 15

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІСТОРИКО - ГЕОГРАФІЧНА ЕКСПЕДИЦІЯ “ІСТОРІЯ МІСТ І СІЛ УКРАЇНИ” І місце у районному етапі конкурсу нарис – опис “Історія смт Софіївка від початку заснування до сьогодення” ( керівники Чувпило С.В., Литвиненко Н.С., Давиденко О.Ю., Шевченко О.І.) І місце у районному конкурсі екскурсоводів шкільних музеїв Мазуренко Аня – 11-С клас (керівник Чувпило С.В.)

Слайд 16

МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «КЕНГУРУ-2012» Брали участь 48 учнів Сертифікат за відмінний результат отримала Чайка Юлія – 7-А кл. За добрий результат 11 учнів: Сухіна О. – 2-А клас, Сухіна М. – 3 В клас, Кучерявенко О. – 4-И клас, Сегеда Є. - %-А клас, Комісаров Е. – 6-Б клас, Шкаран О. – 6-В клас, Швець Т. – 6-В клас, Сухіна В. – 7-А клас, Гасюк О. – 7-А клас, Мішура В. – 7-А клас, Пліш С. - 8-А клас

Слайд 17

“КЕНГУРУ – 2012”

Слайд 18

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС «ЛЕВЕНЯ-2012» Брали участь у конкурсі – 16 учнів 8 класи – 5 9 класи – 5 10 класи – 2 11 класи – 4 (11-С – 3, 11-М – 1) Відмінний результат - Мірзоєва Аліна ( 8-В клас)

Слайд 19

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З ІНФОРМАТИКИ «БОБЕР-2012» Брали участь – 6 учнів, з них 5 учасників одержали сертифікат “добрий результат”: Танцурін Дмитро - 9-Б клас, Колісньова Юлія - 10-Т клас, Гурко Катерина - 10-Т клас, Дорожон Дмитро - 10-Т клас, Пархоменко Антон -10-Т клас

Слайд 20

ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРИРОДНИЧА ГРА «ГЕЛІАНТУС» Брали участь 20 учнів 7-11 кл. Жоден учасник не відзначений грамотою, одержали лише сертифікати “Учасник конкурсу” Найбільше балів: 20 балів у Савостяненка Миколи Присяжнюк Юлії 19 балів у Трофимюк Анастасії 15 балів у Бурчак Анни Русак Світлани Шапран Ліни Якщо брати по предметах: хімія – 67 балів; географія – 63 бали, фізика – 62 бали; біологія – 52 бали;

Слайд 21

МІЖНАРОДНИЙ ПРИРОДНИЧИЙ ІНТЕРАКТИВНИЙ КОНКУРС «КОЛОСОК-ОСІННІЙ» Брали участь – 12 учнів 5-6 класів 11 учнів одержали сертифікат “Срібний призер” Найбільше балів – 149 у Сухіни Івана 6-Б кл. (фізіика, хімія, біологія) Маслечко Аліни – 118 б. (з двох наук фізики і хімії) Комісарова Яна – 117 б. (з двох наук фізики і хімії) Шевцов Євген – 110 б. (з двох наук фізики і хімії) Довгань Аліна – 109 б. (з двох наук фізики і хімії) 6 учнів одержали сертифікат лише з фізики. Одна учениця з жодного предмета не одержала сертифікат

Слайд 22

Всеукраїнський конкурс «Колосок-весняний» Відбудеться 06.04.2012 р. Брали участь – 16 учнів(5,6,9 класів) Початкова школа – 12 учнів Конкурс з галузі освіти “Суспільствознавство” “Кришталева сова”(Я і Україна, етика, основи правознавства) – 29.02.2012 Брали участь – 20 учнів Орлятко (німецька мова) – 13.12.2011р. Взяли участь 4 учні 6 і 9 класів. Гринвіч (англійська мова) -- 22.02.2012р. Взяли участь 38 учнів 5-11класів

Слайд 23

КОНКУРС “КРИШТАЛЕВА СОВА” Диплом І ступеня : Омельченко Юлія – 4-В клас, Хисна Марія – 3-В клас, Ступак Павло – 3-А клас, Погорілий Данило – 3-Б клас Диплом ІІ ступеня : Ткач Софія – 4-А клас, Кравченко Марина – 5-А клас Диплом ІІІ ступеня : Шапран Ліна – 9-А клас, Петренко Марія – 9-А клас, Дєхтярьова Тетяна – 9-А клас

Слайд 24

КРАЩИЙ ВИПУСКНИК 2011-2012 Н.Р. На зустрічі з губернатором О.Вілкулом

Слайд 25

ШКІЛЬНА КОМАНДА БРАЛА УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КУБКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ «ЩО? ДЕ? КОЛИ?» М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК

Слайд 26

Районний огляд-конкурс “Молодь обирає здоров’я” І місце

Слайд 27

Районний огляд-конкурс екологічних агітбригад ІІ місце

Слайд 28

Районний огляд-конкурс художньої творчості “Моє Придніпров’я” І місце- хоровий колектив, Номінація “Вокал”- Бугай Євгенія, “Інструментальна музика”- група “Акцент”, “Художнє читання”- Глоба Юлія

Слайд 29

Районний конкурс малюнків до дня Святого Миколая Переможці конкурсу: Осташко Олександр – 9 – А клас, Запорожець Владислав – 6 - В клас, Нестерук Анна - 2 – А клас

Слайд 30

Марафон робітничих професій Було представлено 92 малюнка учнів 2 – 8 класів. Відзначено роботи та нагороджено грамотами і подарунками таких учнів: Мельник Владислава 5 – Б клас, Сухіна Денис 7 – А клас, Савєльєва Оксана 5 – В клас, Кіт Ольга 5 –А клас, Довгань Аліна 5 – А клас, Радчук Вікторія 5 – А клас, Чувпило Олексій 5 – А клас, Кравченко Анна 7 – А клас, Комісарова Яна 5 – Б клас, Цубера Діана 5 – Б клас,

Слайд 31

Шкільний конкурс ораторів Переможці конкурсу: Гавриш Інна 4 – В клас, Головань Дарія 6 –А клас, Бурчак Анна 8 – Б клас, Романенко Владислава 10 – С клас