X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ ДИТИНИ ПОРАДИ БАТЬКАМ

Завантажити презентацію

РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ ДИТИНИ ПОРАДИ БАТЬКАМ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

РОЗВИВАЄМО МОВЛЕННЯ ДИТИНИ ПОРАДИ БАТЬКАМ вчитель-логопед Михайлова Інна Василівна ДНЗ № 12 м.Умань

Слайд 2

Домашня логопедія На ваших очах росте і змінюється ваша дитина. Кожному з вас хочеться, щоб малюк виріс здоровим, кмітливим, допитливим, гарним і цікавим співрозмовником. Для цього зовсім не обов'язково примушувати дитину щоденно сидіти за столом і вперто вчитись. Краще запропонуйте їй пограти разом з вами. Грайте з дитиною, починаючи з самого раннього віку, і результати не примусять вас довго чекати. Ви помітите, що малюк полюбить слухати, а згодом і самостійно придумувати історії, відгадувати загадки, запам'ятовувати вірші, чітко промовляти скоромовки. Використовуючи багатоваріантні ігри з мов леннєвими завданнями, у малюка значно покращиться загальний розвиток мовлення. Формування звукової культури мовлення, збагачення словникового запасу, уточнення граматичної сторони мовлення, розвиток зв'язного мовлення стануть результатом тих корисних годин, які ви приємно провели, граючись з дитиною.

Слайд 3

Дитина від народження до 1 року Період становлення мовлення дитини Найважливіше – спілкування з дорослими: батьками та родичами. У цьому віці ігри мають бути спрямовані на розвиток уваги. Завдяки наступним іграм ви вчите свого малюка відчувати ритм. Ігри: “Ладу-ладусі”, “Гулі-гулі”, “Тосі-тосі”, “Баран-баран, буц!”, “Сорока-ворона”, “Сорока-ворона”, “Печу-печу хлібчик” та ін.

Слайд 4

*Дитина плескає в долоні Ладу-ладусі, Де були? В бабусі. А що їли? Кашку. А що пили? Бражку. А що на закуску? Хлібчик та капустку. *Дитина плескає в долоні Тосі-тосі, гуси – в горосі, Кізка в капусті, Галя – на грушці.

Слайд 5

*Дитина піднімає ручки і кладе їх на голівку Гулі-гулі полетіли, На голівку сіли.