X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розвиток дітей дошкільного віку

Завантажити презентацію

Розвиток дітей дошкільного віку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гра – ефективний засіб розвитку дітей дошкільного віку

Слайд 2

Гра – це конкретний прояв індивідуальної та колективної ігрової діяльності дитини, яка має конкретно – історичний, багатовидовий, креативний і багатофункціональний характер.

Слайд 3

Питання про роль гри, ігрових прийомів, як діяльності і методу навчання, розкриті у роботах багатьох педагогів: «Гра - це могутній виховний засіб, який виробило людство і тому в ній істотна потреба людської природи» К.Д. Ушинський «У дитини є жага гри, і потрібно її задовольняти. Необхідно не тільки дати їй час пограти, а й заповнити цією грою все життя дитини. Все її життя – це гра». А.С.Макаренко . «Гра – це іскра, яка запалює вогник допитливості, цікавості» В.О.Сухомлинський .

Слайд 4

Слайд 5

Класифікація ігор : Творчі ігри: Режисерські, сюжетно-рольові (сімейні, побутові, суспільні), будівельно-конструкційні, ігри на теми літературних творів (драматизації, інсценування). Ігри за правилами. рухливі (великої, середньої, малої рухливості; сюжетні, ігри з предметами; з переважанням основного руху: бігу, стрибків тощо; ігри-естафети) та дидактичні ігри (словесні, з іграшками, настільно-друковані). Народні ігри (забави, рухливі, дидактичні, обрядові)

Слайд 6

Форми і методи педагогічного керівництва ігровою діяльністю дітей: Планомірне педагогічно активне формування практичного досвіду дитини. Виокремлення під час організації навчальних ігор головного. Своєчасне оновлення ігрового середовища, підбір іграшок та ігрового матеріалу, Організація спілкування з дітьми

Слайд 7

Проект Сюжетно – рольової гри «Магазин» Пішохідний похід до магазину «Хліб». Спостереження за працею продавця (рахує гроші, видає чек та продукти, допомагає покупцям розмістити продукти в целофанових мішечках). Розглянути ілюстрації «В магазині». Різні види магазинів, Що купують у кожному з них? Поглибити уявлен ня дітей про працю дорослих. Виготовлення атрибутів до гри «Магазин». Виліпити з глини чи пластиліну бублики, паляниці, булки. Гра-заняття «Магазин». Звернути увагу на правила поведінки в магазині. Гра «У магазині ігра шок». Розвивати вміння гра ти роль продавця та покупця. .