X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Розмова про шкідливі звички

Завантажити презентацію

Розмова про шкідливі звички

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховна година на тему : Розмова про шкідливі звички Класний керівник Гончаренко С.І.

Слайд 2

Що таке шкідливі звички? Шкідливі звички – це паління сигарет, вживання спиртних напоїв, наркотичних чи токсичних речовин.

Слайд 3

Як люди набувають шкідливих звичок? Спадкова схильність цікавість наслідування прагнення виділитися бажання втекти від дійсності

Слайд 4

Куріння Куріння – найпоширеніша шкідлива звичка. Сигарети містять нікотин, отруйні смоли і багато інших канцерогенів.

Слайд 5

Запам’ятай! Куріння особливо шкодить дітям. Курці часто хворіють на рак легенів. Намагайся не перебувати в одному приміщенні з курцями. Ніколи не кури. Щоб позбутися куріння, необхідно мати дуже сильну волю.

Слайд 6

Алкоголізм Алкоголізм - це важка недуга. На неї захворіють ті, хто часто вживає спиртні напої. В алкоголіків хвора печінка, порушується робота серця, погіршуються розумові здібності, руйнується особистість.

Слайд 7

Запам’ятай! Алкоголізм – це важка недуга, її слід лікувати. Найкращий спосіб не стати алкоголіком – не вживати спиртного. П’яна людина небезпечна для інших, бо вона не контролює своїх вчинків. Уникай п’яниць.