X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Роль гурткової роботи

Завантажити презентацію

Роль гурткової роботи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Роль гурткової роботи у формуванні свідомого ставлення до свого здоров’я Підготувала РЕУТ КАТЕРИНА ПЕТРІВНА

Слайд 2

Слайд 3

Формування свідомого та відповідального відношення до здоров’я має починатись з раннього дитинства, поступово входити до системи світогляду, ставати складовою частиною загальної культури. Саме рівень загальної культури обумовлює поведінку, стиль життя і, в решті решт, стан здоров’я людини [1].

Слайд 4

Туристсько-краєзнавча робота у навчальному закладі є дієвим, ефективним та дуже потужним засобом виховання всесторонньо і гармонійно розвиненої творчої особистості [3].

Слайд 5

Головна мета гуртка полягає у пропаганді та підвищенні ролі активного відпочинку, що змусить дитину встати з-за комп’ютера чи телевізора, які на сьогодні вважаються головною причиною розвитку гіподинамії серед підростаючого покоління.

Слайд 6

Активний відпочинок — це спосіб проведення вільного часу, різновид хобі, в процесі якого відпочиваючий займається активними видами діяльності, що потребують активної фізичної роботи організму, роботи м'язів, всього тіла [2].

Слайд 7

Пропаганда активного відпочинку на заняттях краєзнавчо-туристичного гуртка здійснюється завдяки систематичному проведенню: прогулянок; екскурсій; туристських походів одного дня; естафет; участі у змаганнях тощо

Слайд 8

Прогулянки

Слайд 9

Походи одного дня

Слайд 10

Походи одного дня

Слайд 11

Спортивно-туристські естафети

Слайд 12

Змагання

Слайд 13

Екскурсії

Слайд 14

Дні туризму

Слайд 15

Дні туризму

Слайд 16

Краєзнавчо-туристська робота завдяки використанню активних форм сприяє усвідомленню значення фізичного виховання і активного способу життя, що впливає на формування свідомого ставлення до свого здоров’я.

Слайд 17

Слайд 18

Використані джерела: Матеріали сайту «Здоровий спосіб життя» http://mynews.kiev.ua/2007/11/09/formuvannya-zdorovogo-sposobu-zhittya-mozhlivosti-roboti-z-ditmi/ Матеріали сайту «Вікіпедія» http://uk.wikipedia.org/wiki/ Національне виховання особистості гуртківця засобами туристсько-краєзнавчої та пошукової роботи /Укладач: Плоткіна Тетяна Миколаївна. – Васильків, 2011. – 38 с.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота