X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема куріння

Завантажити презентацію

Проблема куріння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Життя прекрасне – не проміняй його на цигарки

Слайд 3

Одного разу Russell сказав: “Люди курять не тому що хочуть курити, а тому що не можуть кинути”

Слайд 4

Проблема куріння виникла дуже давно. Вислови вчених показують, що ця проблема серйозна і заслуговує великої уваги, так як в наш час куріння стало просто повальним особливо серед молоді.

Слайд 5

Склад тютюнового диму: Смола закупорює і подразнює верхні дихальні шляхи і легені і приводить до таких захворювань, як хронічний бронхіт і рак легенів; Нікотин сильна наркотична речовина, яка діє на нервову систему, підвищуючи частоту серцевих скорочень, є ризик розвитку аритміїї серця; Окис вуглеводу знижує здатність еритроцитів поставляти кисень до клітин організму і таким чином посилює прояв різних хвороб кровоносної системи.

Слайд 6

Дим цигарок забирає життя людей в 15 разів більше ніж дорожньо-транспортні пригоди.

Слайд 7

Соціальне опитування Було проведене анкетування серед 100 студентів на тему: “Що таке куріння?” І отримали такі результати

Слайд 8

Результати показали, що вік в якому молодь спробувала цигарки – це від 9 до 13 років. В основному всі починали курити в компанії під впливом друзів. Майже всі студенти стверджують, що їм легко кинути курити лише деяким зробити це важче.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота