X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Попередження торгівлі людьми

Завантажити презентацію

Попередження торгівлі людьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів ім.Ю.М.Коцюбинського Виховна година з елементами тренінгового заняття на тему: “ Попередження торгівлі людьми “ Класний керівник Горбаченко І.В. Психолог-методист Лісовецька І.М.

Слайд 2

Мета: підвищення рівня поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми Задача: - виявити рівень поінформованості учнів щодо проблеми торгівлі людьми; - сформувати уявлення про суть торгівлі людьми; - з’ясувати причини торгівлі людьми; - ознайомити учнів з різними формами торгівлі людьми; - позбавитися небезпечних стереотипів щодо торгівлі людьми.

Слайд 3

Торгівля людьми: як це попередити

Слайд 4

Статистика свідчить: За даними Держдепартаменту США, щороку в рабство потрапляють 600-800 тис. осіб. За оцінками Центру безпеки людини, цей показник значно більший і дорівнює 4 млн. Згідно з дослідженнями Міжнародної Організації Праці, близько 12,3 млн. людей у світі займаються примусовою працею, в т.ч. 2.4 мільйони – в результаті торгівлі людьми. За даними ЮНІСЕФ, жертвами торгівців людьми щороку стають 1,2 млн. дітей.

Слайд 5

За даними ООН, людей продають у рабство в 127 країнах світу. В 11 держав відмічених «дуже високий» рівень активності викрадачів людей, серед них – Росія, Україна, Білорусь, Молдова і Литва. Щороку в Україні, Білорусії, Болгарії, Молдові, Румунії до тенет работоргівців потрапляє близько 225 тис. людей. При цьому Україна є лідером Східної Європи за кількістю постраждалих. Україна виступає одночасно і як країна призначення (в основному, з країн СНД і Азії), і як країна походження і транзиту (до Західної Європи, Японії, США, Австралії, Ізраїлю й ін.).

Слайд 6

Торгівля людьми це протизаконна торгівля людськими істотами в цілях комерційної сексуальної експлуатації або примусової праці: це сучасна форм