X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Завантажити презентацію

Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Педагогічний проект “Реалізація програми “”Обдарована дитина”

Слайд 2

Огрунтування вибору проблеми Кожна обдарована дитина – індивідуальність, що потребує особливого підходу. Сприяння реалізації обдаруванню потребує організації особливих умов, зокрема спеціальних індивідуальних занять, які виходять за межі програмового матеріалу.

Слайд 3

Для чого потрібна програма роботи з обдарованими дітьми? створення в школі максимально сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу школярів; самореалізації творчої особистості; покликані сприяти кращій підготовці учнів до олімпіад, інтелектуальних змагань, конкурсів, турнірів.

Слайд 4

Мета Формування творчої всебічно розвиненої особистості учня; розроблення й впровадження ефективних засобів та технологій навчання й самовдосконалення обдарованих дітей, створення умов для гармонійного розвитку особистості.

Слайд 5

Основні завдання

Слайд 6

Яким же бути вчителю обдарованої дитини?

Слайд 7

Три типи вчителів для обдарованих І Вчитель, який вводить дитину у сферу навчального предмету й створює атмосферу емоційної залученості, збуджує інтерес до предмету ІІ Вчитель, який закладає основи майстерності, відпрацьовує з дитиною техніку виконання ІІІ Вчитель, який підіймає на високо професійний рівень … Поєднання в людині особливостей, які забезпечують розвиток в обдарованій дитині усіх цих сторін, є надзвичайно рідкісним. Між тим спеціалісти вважають, що основою успішної професійної діяльності вчителя обдарованих, є усвідомлення ним власних особистісних особливостей, творчих можливостей, розвиток особистісної креативності