X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оволодіння ефективними педагогічними технологіями, впровадження нових технологій в навчально-виховний процес.

Завантажити презентацію

Оволодіння ефективними педагогічними технологіями, впровадження нових технологій в навчально-виховний процес.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Науково-методична проблема Переяславського НВО Оволодіння ефективними педагогічними технологіями, впровадження нових технологій в навчально-виховний процес.

Слайд 2

Етапи роботи над науково-методичною проблемою

Слайд 3

І етап – підготовчий ( 2010 -2011 н.р. ) Нарада при директорові: - педагогічний аналіз результатів навчально-виховного процесу в НВО та шляхи удосконалення його на основі впровадження наукових ідей та передового педагогічного досвіду; - роль шкільної бібліотеки у вирішенні науково-методичної проблеми навчального закладу. Моніторинг готовності до використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі навчального закладу. Вивчення особистісних рис і можливостей кожного вчителя та вихователя ( анкетування ). Визначення рівня готовності до роботи над науково-методичною проблемою ( анкетування ). Педагогічна рада “ Інноваційні технології: за і проти” Педагогічні читання “Технології навчання та виховання” Робота постійно діючого семінару “Використання інноваційних технологій в навчально-виховному процесі, їх вплив на розвиток творчості учнів”

Слайд 4

ІІ етап – організаційно-моделюючий ( 2011 – 2012 н.р. ) Засідання методичної ради НВО “Вибір методів і прийомів навчальної діяльності учнів та вихованців з метою розвитку творчої особистості”. Вивчення технології моделювання уроків з використанням елементів інноваційних технологій ( на засіданнях МК ). Педагогічний моніторинг оволодіння вчителями та вихователями сучасною методологією. Моделювання уроків з елементами інноваційних технологій ( на засіданнях методичних комісій та творчих груп ). Робота постійно діючого семінару “Використання інноваційних технологій на сучасному уроці”. Педагогічна рада “Урізноманітнення форм та методів роботи активного навчання школярів”. Педагогічні читання “Психологічні основи розумової діяльності школярів, розвиток самостійності здобування необхідних знань та навичок”. Аналіз роботи над науково-методичною проблемою навчального закладу ( співбесіди з педагогічними працівниками ).

Слайд 5

ІІІ етап – творчий ( 2012 – 2013 н.р. ) Практичне впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес. Відкриті уроки-покази використання елементів інноваційних технологій. Проведення позакласних заходів, виховних занять в ДНЗ з елементами інноваційних технологій. Робота творчих груп вчителів над науково-методичною проблемою: - творчість вчителя на уроці; - вибір методів і прийомів навчання ( досвід, проблеми ); - нетрадиційні форми розвитку здібностей учнів на уроках. Проведення анкети-тестування вч