X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Охорона праці учасників навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Охорона праці учасників навчально-виховного процесу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Охорона праці учасників навчально-виховного процесу Охорона праці у кабінеті фізики, хімії, інформатики, майстерні

Слайд 2

Міністерство освіти і науки України НАКАЗ від 01.08.2001 № 563 Про затвердження Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і навчальних закладах (назва із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.11.2006 №782)

Слайд 3

Література. Рекомендації з техніки безпеки та охорони праці у кабінеті фізики 2003, видавництво ДОІППО. Газета “Все для вчителя” №7-8 (березень), 2003, сторінки 1-22, видавництво “Позакласний час”. Газета “Директор школи” № 7, 2007, сторінки 3-17, видавництво “Шкільний світ”.

Слайд 4

Зони підвищеної небезпеки у навчальному закладі. Кабінет фізики. Кабінет хімії. Кабінет біології. Кабінет інформатики. Спортивна зала. Кабінет обслуговуючої праці. Майстерні для хлопчиків.

Слайд 5

Види інструктажів

Слайд 6

Вступний інструктаж Проводиться перед початком навчальних занять один раз на рік. Програма вступного інструктажу розробляється в закладі освіти на основі орієнтовного переліку питань вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності. Програма та порядок проведення вступного інструктажу з безпеки життєдіяльності затверджується наказом керівника закладу освіти. (п. 8.2)