X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Наша нова школа

Завантажити презентацію

Наша нова школа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

«Наша нова школа»

Слайд 2

Концепція національної системи освіти вимагає від освітніх установ переходу з режиму функціонування в режим розвитку, мета якого – створення оптимальної моделі, що відповідає потребам сучасного суспільства.

Слайд 3

Науково-методитичні основи розробки проекту Створити умови для розвитку учня і вчителя. Школа як розвиваюча система має бути відкритою, активною, інноваційною.

Слайд 4

Школа повинна забезпечити комплексну програму розвитку дітей в системі безперервної освіти, доступність навчання для всіх дітей, різноманітність освітніх послуг, поліпшити якість освіти на рівні державного стандарту.

Слайд 5

Глобальна мета проекту. Створення умов для підвищення якості освіти, досягнення високого рівня підготовки учнів в ході здійснення реалізації освітньої ініціативи «Наша нова школа» та завдання освіти, представлених у Державному стандарті базової і повної загальної середньої освіти. Стимулювання розвитку учнів, формування високих інтелектуальних, громадянських і моральних якостей.

Слайд 6

Завдання проекту. Підвищити якість освіти Розробити та реалізувати освітні програми, відповідно до вимог Державного освітнього стандарту Підвищувати кваліфікацію педагогічних кадрів для роботи в сучасних умовах. Сприяти формуванню особистості учня, готової до самореалізації в дорослому житті Сприяти удосконаленню системи виявлення, підтримки та супроводу обдарованих дітей і створювати умови для реалізації їх здібностей.

Слайд 7

Підвищувати мотивацію навчання учнів через активізацію їх пізнавальної діяльності, розвиток загальних і спеціальних здібностей; • Формувати в учнів сприйняття цілісної картини світу; • Виховувати патріотичні почуття; • Сприяти формуванню особистості, здатної свідомо оцінювати фізичний стан, можливості свого організму і необхідності ведення здорового способу життя.

Слайд 8

• Забезпечити необхідними умовами, що гарантують збереження здоров'я учасників освітнього процесу. • Створити цілісне освітнє середовище на основі наступності та інтегрованості навчально-виховного процесу. • Підвищити якість освіти на всіх ступенях навчання. • Формувати соціальну активність на основі удосконалення знань з національної культури.

Слайд 9

Основні напрямки діяльності 1. Перехід на нові освітні стандарти. 2. Розвиток системи підтримки талановитих дітей. 3. Вдосконалення вчительського корпусу. 4. Зміна шкільної інфраструктури. 5. Збереження та зміцнення здоров'я учасників навчально-виховного процесу. 6. Додаткова освіта. 7. Розширення самостійності школи. 8. Бюджет

Слайд 10

Слайд 11

Джерела фінансування проекту Бюджет школи. Позабюджетні кошти. Виконання програми забезпечується за рахунок різних джерел фінансування: місцевий бюджет і додатково залучені кошти (добровільні внески)

Слайд 12

Очікувані кінцеві результати підвищення конкурентоспроможності випускників оптимальний та ефективний розвиток пізнавальних здібностей особистості учнів; сформованість рівня ключових компетентностей для продовження освіти; удосконалення системи роботи з обдарованими дітьми; зміцнення матеріальної бази школи; • підвищення професійної компетентності педагогів школи; • забезпечення варіативності і доступності освітніх програм.

Слайд 13

Модель школи гармонійного розвитку «Наша нова школа»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота