X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Масляна

Завантажити презентацію

Масляна

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Виховний захід, присвячений святу «Масляна»

Слайд 2

Як на масляному тижні Із труби млинці летіли! Із печі, з жару, з печі, Всі рум'яні, гарячі! Масляна, пригощай! Всім бліночков подавай. Із печі, з жару - розбирайте! Похвалити не забувайте.

Слайд 3

Iсторія виникнення Масляної За старих часів, мабуть, жодна інша страва російської кухні не могло зрівняється за популярністю з млинцями. Блин супроводжував людину все життя - від народження (породіллю годували млинцем) і до самої смерті (обов'язкова страва під час поминальних обрядів). Ніхто не знає, коли млинці вперше з'явилися на нашому столі, але відомо, що вони були ритуальною стравою ще у язичницьких слов'янських народів. Найрізноманітніші повір'я і традиції пов'язані у російських людей з млинцями. Але перш за все, млинці - обов'язкове частування на масницю, що стало необхідним атрибутом весняного свята. Масниця, мабуть, була самим веселим святом у старовину. Згідно з легендою, Масляна народилася на Півночі, батьком її був Мороз. Одного разу, в найсуворіше і сумне час року людина помітив її, що ховаються за величезними заметами, і закликав допомогти людям, зігріти і розвеселити їх. І Масляна прийшла, але не тієї тендітної дівчинкою, що ховалася в лісі, а здоровою сильний бабою з жирними рум'яними щоками, підступними очима, не з посмішкою на вустах, а з реготом. Вона змусила людину забути про зиму, розігріла кров у його жилах, схопила за руки і пустилася з ним танцювати до непритомності.

Слайд 4

Приказки про масляну: «Як на масляному тижні в стелю млинці летіли» «Без млинця не маслена» «На гірках покататися, в млинцях повалятися» «Не життя, а Масляна» Хоч з себе все закласти, а Масляну проводити»

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

«Пышные гуляния Ярмарка венчает. До свиданья, Масленица, приходи опять!      Через год Красавицу снова повстречаем,     Снова будем праздновать, блинами угощать!»

Слайд 8

"Велика шана тим рукам, що радість смаку дарують нам!"

Слайд 9

Дякуємо за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота