X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія Олімпійських ігор

Завантажити презентацію

Історія Олімпійських ігор

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олімпійський урок “Історія та сучасність олімпійських ігор”

Слайд 2

Історія олімпійських ігор Зародження Олімпійських ігор пов'язують із іменем легендарного грецького героя Геракла. Олімпійські ігри виникли у Стародавній Греції ще у VПІ ст. до н.е.. Всі змагання та конкурси проходили у давньогрецькому поселенні Олімпія.

Слайд 3

Зарождення олімпійских ігр Під час Ігор дотримувались священного миру. Будь-які військові конфлікти та сутички в регіоні, де відбувались Олімпійські ігри, заборонялись. ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ проводилися раз в чотири роки по строго певних правилах. Учасниками Ігор могли бути вільні греки – чоловіки та юнаки. Для жінок у Греції проводились Герії – Ігри на честь богині Гери.

Слайд 4

Програма олімпійських ігор Ігри тривали протягом п’яти днів. Програма включала: біг на різні дистанції, поєднання боротьби з кулачним боєм п’ятиборство до якого входили: стрибки у довжину, біг, метання диска, метання списа і боротьба, кулачний бій, перегони на колісницях.

Слайд 5

Переможці олімпійських ігор Нагородження переможців відбувалося у п'ятий день олімпійських святкувань. Переможців Олімпійських ігор увінчували вінком з гілок оливи.

Слайд 6

Символом Олімпійських ігор є п'ять переплетених кілець Кожне кільце символізує континент: Європа - синій колір, Африка - чорний; Америка - червоний, Азія - жовтий; Австралія - зелений. Гаслом Олімпійських ігор є слова «Citius, Altіus, Fortius», що означає «Швидше. Вище. Сильніше». Гаслом Олімпійських ігор є слова «Citius, Altіus, Fortius», що означає «Швидше. Вище. Сильніше». Гаслом Олімпійських ігор є слова «Citius, Altіus, Fortius», що означає «Швидше. Вище. Сильніше». Гаслом Олімпійських ігор є слова «Швидше. Вище. Сильніше».

Слайд 7

Запалювання олімпійського вогню на церемонії відкриття (вогонь запалюється від сонячних променів в Олімпії і доставляється факельною естафетою спортсменами в місто-організатор Ігор); Вимовлення одним з видатних спортсменів країни, в якій відбувається Олімпіада, Олімпійської клятви від імені всіх учасників ігор; Вимовлення від імені суддів клятви про неупереджене суддівство; Вручення переможцям і призерам змагань медалей і дипломів; Вручення переможцям і призерам змагань медалей і дипломів;

Слайд 8

Олімпійські чемпіони незалежної України: Лілія Підкопаєва Яна Клочкова Валерій Гончаров

Слайд 9

Україна на Олімпійських іграх Фехтування Важка атлетика Академічна гребля Веслування на байдарках і каное Золото 2012: Бокс

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота