X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чому віникає непорозуміння між дорослими та дітьми

Завантажити презентацію

Чому віникає непорозуміння між дорослими та дітьми

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Як побудувати здорові родинні стосунки? Як побудувати здорові родинні стосунки? Як допомогти людям, переобтяженим нескінченними турботами, усвідомити важливість психологічного комфорту в сім’ї?

Слайд 3

Дитина народжує батьківЄжи Лец

Слайд 4

Що допомагає Дж.Олдріджу долати життєві негаразди? Що допомагає Дж.Олдріджу долати життєві негаразди? Як спільна справа, яка потребує напруження х фізичних і вольових зусиль особистості, здатна зблизити людей?

Слайд 5

“Журналісти”“Журналісти”“Літературні критики”“Географи та зоологи”“Режисери”“Дослідники”“Психологи”

Слайд 6

Слайд 7

Експозиція. Події, які передували польоту до Акулової бухти.Експозиція. Події, які передували польоту до Акулової бухти.Зав'язка. Бен змушений взяти сина з собою; їхня відчуженість.Розвиток дії. Політ до бухти, підготовка до робіт зі зйомкою, спуск під воду, очікування сином батька, поранення Бена.Кульмінація. Деві керує літаком.Розв'язка. Успішне приземлення. Початок нових стосунків.

Слайд 8

Дюйм (від голл. - великий палець) - одиниця довжини в системі англійських мір, що становить 2,54 см.Дюйм (від голл. - великий палець) - одиниця довжини в системі англійських мір, що становить 2,54 см.Фут (англ. - ступня) - одиниця довжини в англійській системі мір, що дорівнює 30,48 смМиля — одини