X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чи модно бути патріотом?

Завантажити презентацію

Чи модно бути патріотом?

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

І ведучий: Ітак, ми повертаємося до теми наших дебатів і спробуємо знайти відповідь на питання: Чи модно бути патріотом? Чи легко у наш час бути патріотом? /думками обмінюються школярі та гості за бажанням/ (-патріотом бути модно: нічим не замінити відчуття того, коли виграє “Шахтар” або “Дінамо”Київ, коли перемагає Клічко або Кличкова; - в наш час важко бути патріотом, бо суспільство ще не готове до таких змін; -патріотом бути легко, якщо це в тебе закладено ще з дитячих років, якщо життя твоїх батьків є для тебе прикладом)

Слайд 2

ІІ ведучий: „Захист Вітчизни є захист своїх чеснот ” – М. Реріх. Я хочу задати декілька питань нашому головному гостю Чернишову Сергію. Чи хотів ти відбувати службу на флоті? Чи була можливість вибрати інші війська? Чи не засмучує, що служба на флоті більш тривала, ніж у сухопутних військах? Що дала служба в армії особисто для тебе? Чи вважаєш ти себе патріотом? Які якості є в тобі, що дозволяють зробити такий висновок? А зараз питання до мами нашого гостя: Чи важко вам було виховувати патріота? Яким Сергій був у дитинстві? Спробуйте надати відповідь п’ятьма словами.

Слайд 3

ІІІ . Підсумок, висновки Робота в студії підходить до завершення. Діти, підніміть, будь ласка, руки, чи хтось з вас змінив свою точку зору? Ми маємо надію, що наша зустріч була не марна. Відповіді на які запитання ви хотіли б отримати? /діти задають питання гостям/ Чи модно бути патріотом? У кожного своя відповідь, своя чесна думка, але нам дуже хочеться вірити, що поки є такі молоді люди, як випускник нашої школи Сергій Чернишов – у нашої держави є майбутнє. Дякуємо всім за співпрацю і запрошуємо на святковий концерт до актового залу школи. ІV. Святковий концерт „Сім футів під кілем ”. Нагородження гостей грамотами та пам’ятними дарунками.

Слайд 4

ДО ЗУСТРІЧІ !

Слайд 5

Відділ освіти Дебальцівськоі міської ради Освітній округ №2 «Співдружність» Засідання молодіжної студії „Чесна думка ” ТОК- ШОУ «Чи модно бути патріотом?» (Зустріч учнів школи з відмінником бойової та політичної підготовки матросом корабля управління „Донбас” ВМФ України, випускником школи 2005 року Чернишовим Сергієм) З наробок практичного психолога Кислинської М.М. м.Дебальцеве, 2010

Слайд 6

ПІДГОТОВЧИЙ ЕТАП 1. Обговорення питань для ток-шоу. 2. Вибір аудиторії та місця проведення. 3. Запрошення гостей для спілкування. 4. Підготовка кабінету та наглядності. 5. Зустріч гостей, екскурсія школою.

Слайд 7

Тема : Чи модно бути патріотом? Мета: -виховувати в учнів почуття патріотизму до своєї держави, рідного міста, вчити висловлювати власну точку зору; формувати активну громадянську позицію щодо актуальних проблем сучасності. Форма проведення : -дебати

Слайд 8

Хід заходу: І. Організаційний момент 1. Представлення учасників та гостей ток-шоу: -учні 9-11 класів, представники шкільного самоврядування; -Яхонтова Валентина Миколаївна – координатор спільних дій Донецької області та ВМФ України -Савицька Надія Юріївна – голова ради солдатських та матроських матерів м. Севастополя -Чернишов Сергій, матрос корабля управління „Донбас” ВМФ України - Бондарчук Андрій Дмитрович -мер міста Дебальцевого - Голощапова Валентина Михайлівна -завідуючий міським відділом освіти і науки -Тодика Сергій Іванович- голова міської організації ветеранів, голова міської спілки ветеранів Афганістану -Кириченко Сергій Володимирович- директор ЗОШ № 6, керівник освітнього округу №2 “Співдружність”, в минулому мічман підводного човна 2. Знайомство з темою заходу. 3. Обговорення правил ведення дискусії, дебатів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота