X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чарівна Подорож Басіка з початкової школи до 5-го класу

Завантажити презентацію

Чарівна Подорож Басіка з початкової школи до 5-го класу

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Чарівна Подорож Басіка з початкової школи до 5-го класу (казка)

Слайд 2

В деякому царстві, в деякій країні, за високими горами жив поживав кмітливий хлопчик Басік. Закінчив якось раз Басік початкову школу і перейшов до 5 класу. Довелося йому в дорозі багато перешкод подолати, багато тягот пережити.

Слайд 3

1) Потрібно було Басіку перебратися через топке болото. Перейти його можна тільки по купинам, по схемі вправо → і вверх ↑ (вліво і вниз йти не можна). Скількома способами можна пройти через це болото?

Слайд 4

Яким маршрутом рухався Басік, якщо, стрибаючи по купинам, він поміж ділом збирав морошку і набрав 40 ягідок? (Цифрами позначено кількість ягід на кожній купині).

Слайд 5

Слайд 6

2) Зустрів Басік по дорозі чотирьох братів-лежибок, тих, що, лежачи на сонечку, люблять подорожнім поради давати. Другий брат дав Басіку вдвічі більше порад, ніж перший, третій – втроє більше, ніж другий, четвертий – вчетверо більше, ніж третій, а всі разом брати-лежибоки дали Басіку 132 непотрібних поради. Скільки порад дав перший брат?

Слайд 7

3) Побував Басік в Баби-Яги. Говорила Яга, що не вибереться Басік з її будиночка, тому що поставила вона на двері замок кодовий. Потрібно набрати на замкові дев'ять різних цифр (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9) так щоб були вірні отримані рівності:

Слайд 8

Знав Басік тільки де стоять цифри 1 та 3, але зумів таки відкрити замок! Як він розставив решту цифр?

Слайд 9

4) Взяв Басік з собою в дорогу свою улюблену гру “Пентаміно”. Дванадцять пентаміно лежали в Басіка в прямокутній коробці. Але одного разу в дорозі коробка впала, фігурки висипалися. Добре, що Басік на дні коробки намалював зірочки. Як розмістити в коробці всі 12 пентаміно, якщо кожну зірочку закриває рівно одне пентаміно?

Слайд 10

Слайд 11

Подолавши всі перешкоди кмітливий хлопчик Басік успішно перейшов до 5 класу. Тут і казочці кінець, а хто допомагав Басіку – МОЛОДЕЦЬ !

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Виховна робота