X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Биття дітей шкодить інтелекту

Завантажити презентацію

Биття дітей шкодить інтелекту

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Автор. Остапчук Алла Пилипівна Придорожнянська ЗОШ І ступеня Биття дітей шкодить інтелекту Діти, чиї батьки застосовують до них фізичні покарання, програють своїм одноліт-кам в розумовому розвитку.

Слайд 2

Це було доведено в ході досліджень, які проводилися з 1510 дітьми у віці від двох до дев'яти років, де перевіряли їх рівень розу-мового коефіцієнта і опитували на наявність тілесних покарань у родині.

Слайд 3

Експеримент був повторений через чотири роки. Результати його показали, що у дітей, до яких не застосовували фізичні покарання, рівень інтелекту підвищився більше, ніж у дітей, яких били.

Слайд 4

Також було опитано 17 404 студента різних країн на предмет фізичних покарань і визначення їх розумового рівня. Індивідуальні дані студентів зіставлялися з середнім розумовим коефіцієнтом в їхній країні.

Слайд 5

Виявилося, що чим більше був відсоток студентів, яких карали в дитинстві биттям, тим нижче був інтелектуальний рівень країни і навіть рівень економіки.

Слайд 6

Самими гуманними до дітей, і, отже, найбільш високоінтелектуальними країнами виявилися Німеччина, Бельгія і Нідерланди.

Слайд 7

Зв'язок між фізичним покаранням і розумовим розвитком, на думку дослідників, очевидний - дитина, яку карають биттям, постійно очікує фізичного покарання за свої провини, впадає в стан стресу, а це паралізує або уповільнює розвиток клітин головного мозку.

Слайд 8

Використано Інтернет-ресурс Ви скачали презентацію з сайту http://perezvin.at.ua/

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Виховна робота