X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Акція "#ЗігрійГероя" на підтримку учасників АТО на сході України

Завантажити презентацію

Акція "#ЗігрійГероя" на підтримку учасників АТО на сході України

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Акція “#ЗігрійГероя” Пилипчук Михайло, міністр ЗМІ учнівської країни Дивосвіт, головний редактор газети “Голос гімназиста”

Слайд 2

Війна... Кров... Ненависть... Як не прикро визнавати, але на Сході України зараз точаться бої за незалежність України, за її цілісність. Наша армія бореться за те, щоб країна-окупант, а такою є Росія, безцеремонно не вторгалась на територію нашої Батьківщини і не встановлювала тут «свої порядки», а бойовики – «ті, що борються за захист своєї країни» - не допомагали нам «керувати» країною. Ще важко говорити про перемогу... Але завдяки підтримці волонтерів, моральній підтримці людей (зокрема, і листам українських школярів) ми всі невтомно віримо в перемогу у цій нерівній боротьбі, бо ми - українці, а наша держава - Україна.

Слайд 3

На Сході України зараз перебувають бійці-добровольці, ще донедавна учні Великомежиріцького НВК «Школа І ступеня-гімназія»: Максим Дацько, Косинський Сергій, Наумець Сергій, Тимощук Віктор…

Слайд 4

Акція “Допоможи солдату – врятуй Україну!” Задля того, щоб проінформувати населення села В.Межирічі та інших навколишніх сіл, було розклеєно оголошення, де всіх небайдужих просили відгукнутись і допомогти пораненому Віктору, відвідавши благодійну ярмарку.