X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Зникає мова – зникає сучасна нація

Завантажити презентацію

Зникає мова – зникає сучасна нація

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Зникає мова – зникає нація Суйкова Ірина Василівна вчитель української мови та літератури Підгородненської середньої загальноосвітньої школи № 3 Дніпропетровського району

Слайд 2

Чи задумувались ви над питаннями: Чи маємо ми підстави боротися за збереження української мови в Україні? Куди ж діваються українці? Чому мовній проблемі в Україні надається винятково важливого значення? Чому за кордоном до нині збереглася українська мова?

Слайд 3

Відповіді на ці запитання ви знайдете: в книгах та енциклопедіях; в Інтернеті. Не забудьте запитати: однокласників; вчителів; батьків; знайомих.

Слайд 4

Для кращої роботи я вам пропоную об'єднатися в групи: 1 група – «мовники» ; 2 група – «історики» ; 3 група – «політики» ; 4 група – «театрали» .

Слайд 5

1 група – «мовники» - досліджують походження та переваги української мови, визначають її місце серед інших мов світу; - аналізують висловлювання видатних людей про українську мову; - обґрунтовують причини виникнення суржика.

Слайд 6

2 група – «історики» - розглядають та аналізують дії уряду різних часів, які вплинули на занепад української мови; - визначають реакцію української інтелігенції на дії уряду; - добирають матеріали про демографічні процеси, які відбулися в Україні за часів Радянської влади.

Слайд 7

3 група – «політики» - вивчають та аналізують дії сучасного уряду, спрямовані на розвиток української мови; - доводять актуальність мовної проблеми в Україні.

Слайд 8

4 група – «театрали» - готують театралізовану виставу до свята рідної мови.