X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок

Завантажити презентацію

Велика буква у назвах міст, сіл, вулиць, річок

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Перевірка домашнього завдання Прочитайте клички тварин.

Слайд 3

Облітав журавель Сто морів, сто земель, Облітав, обходив, Крила, ноги натрудив. Ми спитали журавля: — Де найкращая земля? Журавель відповідає: — Краще рідної немає!

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Усе на світі — і міста, і села, і вулиці, і річка — має свої імена. А щоб багато дізнатися цікавого про ці імена та навчитися правильно їх писати, ми вирушимо у подорож нашою Україною.

Слайд 10

Україна – одна-єдина для нас у цілому світі. А починається вона для кожного з рідної хати, де народився, з вулиці, на якій проходить твоє дитинство. А чи знаєте ви назву своєї вулиці?

Слайд 11

в…лиця у Вулиця — обмежений принаймні з одного боку рядом будинків простір у межах міста або іншого населеного пункту, призначений для проїзду транспорту та ходіння.

Слайд 12

Донецьк

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

З якої букви написали слова «місто», «село», «річка», «вулиця»? Перевіримо, чи правильно ми міркували. Прочитайте правило на стор.109 Назви міст, сіл, вулиць, річок пишуться з великої букви.

Слайд 18

Сьогодні на уроці ми будемо вчитись правильно писати назви міст, сіл, вулиць, річок. А найкраще це зробити під час подорожі Всі готові до подорожі? Тож сідаємо в наш диво-потяг − і у путь! Із Донецька у Карпати Починаєм мандрувати

Слайд 19

Знов зелені стали Гори навесні, З полонини чути Співи голосні. І трембіти десь Над горами гудуть, То вівчарики З отарами ідуть.

Слайд 20

Це − озеро Синевір. Воно названо так за синій колір води. Посеред озера є крихітний гранітний острів. У ясну сонячну погоду, коли вода в озері стає темно − синьою, воно схоже на велике синє око. Через це його ще називають «Морським оком».

Слайд 21

Воно відоме в світі, Каштани в ньому квітнуть, Будинки тут високі, Дніпро тече широкий. Ну, хто з вас здогадається, Як місто називається? Київ—столиця України.

Слайд 22

ву ` ця о вулиця місто Розгадайте ребуси

Слайд 23

Дайте за допомогою смайликів оцінку роботи всього класу на уроці високий достатній середній низький

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова