X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Вчимося писати листа, отакої

Завантажити презентацію

Вчимося писати листа, отакої

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Майстерня слова Вчимося писати листa

Слайд 2

Пишіть листи і надсилайте вчасно, Коли їх ждуть далекі адресати, Коли є час, коли немає часу І коли навіть ні про що писати. (Л.Костенко)

Слайд 3

3. Лист — орган вищих рослин. 1. Лист (форма спілкування) — написаний чи надрукований на папері текст, звернений до певної особи (осіб). 2. Лист (поштове відправлення) — поштове відправлення у вигляді поштового конверта зі вкладенням письмового повідомлення . Любий друже!

Слайд 4

В листах … повідомляють про якісь події діляться враженнями звертаються з проханнями

Слайд 5

Словникова робота Конверт Адреса Індекс Листоноша Адресант Адресат Адреса відправника, Редько Іван Петрович вул. Садова, 10, кв. 2, м. Маріуполь, Донецька обл., 87551 Адреса одержувача, Жуков Іван Григорович вул. Соборна, 24, кв. 15, м. Суми, 46003

Слайд 6

МАЛЮНКОВЕ ПИСЬМО ВУЗЛИКОВЕ ПИСЬМО НА ГЛИНЯНИХ ПЛИТКАХ НА ДЕРЕВ’ЯНИХ ДОЩЕЧКАХ БЕРЕСТЯНІ ГРАМОТИ ПАПІРУС ПЕРГАМЕНТ ПАПІР

Слайд 7

Гра «Cклади листа»

Слайд 8

Любі діти! Пишуть вам Юля та Дмитро. Нам дуже подобається наше місто, в ньому багато архітектурних пам’яток , вищих навчальних закладів. Ми пишаємося, що в нашому місті багато музеїв. Наше місто є культурним і економічним центром. Ось ми і розповіли про своє місто. А що цікавого ви, діти, можете розказати про своє місто? Будемо з нетерпінням чекати ваших листів. Юля та Дмитро. Гра «Cклади листа»