X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Узагальнення і систематизація вивченого з української мови з теми «Фонетика. Графіка. Орфографія. Орфоепія»

Завантажити презентацію

Узагальнення і систематизація вивченого з української мови з теми «Фонетика. Графіка. Орфографія. Орфоепія»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гра-розминка «Ключове слово» Ти знаєш? На землі все голос має: Гуркоче хвиля, камінь стукотить. Гуде жучок і пташечка співає, Десь вітер свище, в небі грім гримить. Муркоче котик, кенгуру стрибає. Цвірінькають веселі горобці. Та думку звук такий не виражає, Тому немовні звуться звуки ці. А от людина мислить, розуміє. І у людини мова є жива! Вона творити мовні звуки вміє, Це звуки, що складаються в слова.

Слайд 2

Узагальнення і систематизація вивченого з теми «Фонетика. Графіка. Орфографія. Орфоепія»

Слайд 3

“Сьогодні на уроці необхідно….” Гра “Незакінчене речення”

Слайд 4

Берегиня - символ життя і родючості, Матері всього сущого, яка дає життя і оберігає. Це очевидне продовження і розвиток традиції прадавнього культу Великої Богині – матері-прародительки.

Слайд 5

Робота з текстом. Прочитати текст, дібрати заголовок, визначити тему та основну думку. Матері. Все життя дивляться вони нам услід, вирядивши в люди. Так і стоять на початку всіх наших доріг, навіть коли їх не стає. Стоять і дивляться. І бажають нам добра і щастя. Сподіваються від своїх дітей найвищих духовних злетів, бо й в останню хвилину думають про те, щоб діти їхні жили гідно серед людей і творили добро на землі.