X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок-казка з української мови

Завантажити презентацію

Урок-казка з української мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття про речення Серія “Вчимося з казкою”. Українська мова. 2 клас Автор – Бігус Ірина Миколаївна, вчитель початкових класів СЗШ №8 м.Хмельницького Урок за мотивами української народної казки

Слайд 2

Відгадайте, хто я Я— клубочок не простий. Я— клубочок чарівний. Я тобі допоможу І дорогу покажу. Я від діда утік І від баби утік. Ти тепер за мною йди І знання собі знайди.

Слайд 3

Хвилинка каліграфії Сс Сс Сс … Сонце світить, та не гріє.

Слайд 4

У лісовій школі Вправа 222. Прочитайте текст. Кінець кожного речення позначайте зниженням голосу і паузою. Спишіть текст у зошити.

Слайд 5

Допоможіть зайчику Зайчик склав речення, та не розуміє, чи правильно: Рано встати золоте сонечко. Що потрібно змінити у реченні? Висновок: у реченні слова пов’язані між собою.

Слайд 6

Зрозумійте вовчика Вправа 223. Прочитайте групи слів. Порівняйте їх. Яка з груп виражає закінчену думку? Висновок: речення виражає закінчену думку.

Слайд 7

хвилинка відпочинку з білочкою Раз, два! Пострибали! Три, чотири! Рівно стали. Лапки вліво, лапки вправо. Лапки вгору підняли. Всі тихесенько присіли. Потім знову підвелись. Покрутились, усміхнулись, За науку знов взялись.

Слайд 8

Допоможіть ведмедику Складіть речення із розсипаних слів. ліс зима У прийшла. одягли шубки Дерева білі. у Птахи краї відлетіли теплі. У ліс прийшла зима. Дерева одягли білі шубки. Птахи відлетіли у теплі краї.

Слайд 9

навчіть лисичку складати речення Вставте пропущені слова таким чином, щоб вийшло зв’язне речення. Біля нашої школи ростуть... В оленя великі і красиві... На яблуні ростуть смачні...

Слайд 10

Підсумок уроку Якщо вам було цікаво мандрувати, намалюйте Колобка, який посміхається. Якщо вам було важко, намалюйте Колобка, який сумує.

Слайд 11

Урок створено за матеріалами підручника: Вашуленко М.С. Українська мова: підруч.для 2 кл.загальноосвіт.навч.закл. з навчанням українською мовою/ М.С.Вашуленко, С.Г.Дубовик. – К.: Видавничий дім “Освіта”, 2012. – 160с.:іл. У презентації використано ресурси мережі Інтернет.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова