X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок розвитку зв’язного мовлення розповідь на тему «Осіння берізка»

Завантажити презентацію

Урок розвитку зв’язного мовлення розповідь на тему «Осіння берізка»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок розвитку звʹязного мовлення Складання розповіді з елементами опису на тему “Осіння берізка” Підготувала вчитель вищої категорії Цвігун Олена Валеріївна

Слайд 2

В різнобарвному намисті Діва в сяйві своїх зваб Пожовтила трави, листя, Наче пензлем, і без фарб. І, віддавши сил чимало, Позолоту скрізь поклала… Відгадайте: хто вона, Та красуня чарівна?

Слайд 3

берізки. Стрімко вибігли на гору Дві подружки білокорі. Дощик їм полоще кіски. Звуть тих подружок…

Слайд 4

Берізка струнка ніжна золота білокора тендітна довгокоса

Слайд 5

Струнка, тендітна, білокора… берізка. Золоте, невеличке, округле … листячко. Високий, стрункий…. стовбур. Довге, тонке, гнучке … гілля.

Слайд 6

Росте над ставом молода берізка. Струнка, висока, білокора. Опустила своє довге віття. Віє вітер – розчісує коси. Тихо шепоче листя. Це вони про щось розмовляють.

Слайд 7

Однієї ночі стало холодно. Прийшла до берізки осінь. Принесла їй золоті стрічки. Вплела їх білокора красуня у свої довгі коси. Зійшло сонце, подивилося на берізку і не впізнало – у зелених косах золоті стрічки. Сміється сонечко, а берізка сумує.

Слайд 8

Над ставом, довге віття, розчісує коси, шепоче, золоті стрічки, вплела, не впізнало.