X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урок – гра з навчання грамоти у 1-му класі

Завантажити презентацію

Урок – гра з навчання грамоти у 1-му класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

ТЕМА УРОКУ: Підсумковий урок, присвячений вивченню звуків (з), (з’), букви «зе». МЕТА УРОКУ: Формувати в учнів навички читання слів і тексту з буквою «зе»; розвивати вміння здійснювання звукобуквенні зіставлення, ділити слова на склади; вчити читати складові таблиці та слова і тексти. Виховувати любов та бережливе ставлення до тварин. ОБЛАДНАННЯ: Ілюстрації із зображенням тварин, які живуть у зоопарку; іграшкові тваринки; складові таблиці; малюнок для гри «Незвичайний обід», кросворд «Зоопарк». ТИП УРОКУ: Гра – подорож до зоопарку.

Слайд 3

ХІД УРОКУ I. Організаційна частина. II. Повідомлення теми і мети уроку. - Діти, сьогодні у нас урок буде незвичайний, тобто, зовсім не схожий на всі наші попередні уроки з навчання грамоти. Ми вирушимо з вами у подорож до зоопарку. - А хто з вас був у зоопарку? - А що таке зоопарк? (Це місце, де утримують рідкісних тварин, які мешкають у далеких краях, для показу дорослим і дітям). - Зараз ми з вами і вирушимо до зоопарку. А на чому ми будемо їхати, ви здогадаєтесь, відгадавши ось цю загадку: Дім по вулиці повзе, в зоопарк нас всіх везе, не на курячих ногах, у гумових чобітках. (Автобус) - Правильно. Ось на цьому красивому автобусі ми і вирушимо в путь. Але що це за слово тут написане? Хто зможе прочитати? (Черемушки) – А скільки складів у цьому слові? - Який склад наголошений? - А що означає це слово? (Це назва одного з мікрорайонів у нашому районному центрі). - Добре. Ось в цьому мікрорайоні на великій площі і розташувався зоопарк. - Давайте швидше займемо місця у нашому автобусі, сядемо зручненько і вирушимо в путь. Контролер їжачок зараз видасть усім нам квитки. - Ой, а чому Зайчик наш так гірко плаче? (Сценка «Зайчик»). Їде Зайчик в зоопарк і довкола позирає. Тут підходить Їжачок і говорить: - Ваш квиток! Червоніє Зайчик густо і дає листок капусти Пожував Їжачок листок. - Це, - говорить, - не квиток. Доведеться вам зійти і до зоопарку пішки йти.

Слайд 4

  Діти, давайте пожаліємо Зайчика і візьмемо його до нашого автобуса. Хай мандрує з нами. А щоб нам не сумно було в дорозі, давайте викладемо з вами слово «зоопарк». III. Робота з касою букв. (Оди із учнів працює біля дошки, а решта самостійно викладають слово зоопарк). - Скільки складів у слові? (Зоопарк) - Назвіть перший склад? Другий? Третій? - Який склад наголошений? (3) Який склад найбільший? - Викладіть звукову схему цього слова. - Назвіть кожен звук у цьому слові та який він? (3-приголосний, твердий; 0-голосний і т.д.) - Назвіть по порядку букви у слові «Зоопарк». - Які слова «сховалися» у цьому слові? (пора, парк, кора, краз, рак, раз, пар, кар, поза). IV. Відгадування загадок про тварин. - Ось ми з вами і на площі. Яка ж вона велика! А скільки кліток з тваринами розташувалося тут! А ще більше глядачів прийшло до зоопарку. Зараз і ми з вами приєднаємося до веселого гурту і познайомимося з тваринами, які тут живуть. А як вони називаються, ми дізнаємося, відгадавши загадки: На дереві грається, угору піднімається, На хвостику гойдається І зветься це малятко веселе …. (Мавпенятко). Літом наїдається, а зимою Висипається …. (Ведмідь). Сам високий я на зріст, Замість носа в мене хвіст …. (Слон). Пазуристий він, гривастий, Як збирається напасти Рявкне – ох, і всюди рев … Відгадали? Так, це (Лев).