X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Твір-опис за фотоілюстрацією. Художній опис зайця

Завантажити презентацію

Твір-опис за фотоілюстрацією. Художній опис зайця

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська мова, 3 клас Розвиток зв’язного мовлення. Твір-опис за фотоілюстрацією. Художній опис зайця. Романів О.З.

Слайд 2

У будь-якому з описів повинні бути такі структурно- композиційні частини: а) загальне враження від описуваного; б) опис деталей, які підтверджують це враження; в) висновок, в якому розкривається власне ставлення до описуваного.

Слайд 3

Сірі вушка у траві На пухнастій голові: Заховалось біля пня Довговухе … зайченя

Слайд 4

Заєць сірий – найпоширеніший звір нашої фауни з ряду зайцеподібних. Тіло його струнке, стиснуте з боків , завдовжки понад 60 см. Голова неве -лика, а вуха довгі, більше довжини голови, загострені на кінцях. Очі опук- лі, містяться по боках голови. Кінцівки зайців пристосовані до швидкого бігу, і тому задні ноги міцні, майже вдвічі довші від передніх. Тулуб в зайця закін- чується коротеньким хвостом. Забарв - лення волосяного покриву тьмяне, сірувато-буре. Я вважаю, що це текст ______________________, тому що ______________________________.

Слайд 5

Маленька білочка за деякий час вкрилася м’якою пухнастою шерсткою. А потім розплющила й свої горіхові очі . Вони й завбільшки були як маленький горішок, і на колір такі самі.

Слайд 6

Слайд 7

Зачин Основна частина Кінцівка Загальне враження Заєць- невеличке, гарне звірятко. Опис окремих ознак: голова невелика вуха довгі очі косі носик рухливий шубка лапки хвостик м’яка міцні куценький Висновок Моє ставлення до тваринки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова