X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стилістика складних речень

Завантажити презентацію

Стилістика складних речень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

- класифікувати, систематизувати і узагальнити вивчений матеріал із теми “Синтаксис складного речення ”; - обґрунтувати, дати пояснення та закріпити практично основні пунктограми складного речення; стимулювати розвиток усного та писемного монологічного мовлення студентів; - стимулювати вміння студентів самостійно працювати над завданнями групового проекту.

Слайд 3

Слайд 4

1 група: Щоб прийшло на землю сподіване щастя, треба великої праці, бо щастя не дається дурно. 2 група: Щаслива та дорога, якою ми ідем, і пісня та щаслива, що в серці ми несем. 3 група: Споконвіку в народі побутує думка: хто першим побачить цвіт ліщини, тому весь вік посміхатиметься щастя.

Слайд 5

Слайд 6

- Щастя без розуму - торбина дірява.  - Кому щастя, тому й доля.  - Кому щастя, тому й півень несеться.  - Не родись багатий та вродливий, а родись при долі та щасливий.  - Аби щастя, а розум буде.  

Слайд 7

Побудуйте речення за поданими схемами, обґрунтуйте розділові знаки. [ ], і [ ], і [ ]. […дієсл.], (де…), (які…). [ ] - [ ](протиставлення)

Слайд 8

Щастя – це трикутник, а в нім три сторони: віра, надія, любов. Богдан-Ігор Антонич В житті існує тільки одне щастя – кохати і бути коханою. Жорж Санд …до щастя дорога веде через річку – та річка із крові та трішки із сліз, але ти не бійся. Не втопишся. Лізь. Василь Симоненко Не ганяйся за щастям: воно завжди в тобі самому. Піфагор В погоні за щастям іноді потрібно просто зупинитися і бути щасливим. Дейл Карнегі Щасливий той, хто щасливий у себе вдома. Лев Толстой Щастя дається тому, хто багато працює. Леонардо да Вінчі Дбаючи про щастя інших, ми знаходимо своє власне. Платон

Слайд 9

Виведіть власну формулу щастя, а результат відтворіть у вигляді складних речень, беручи за початок Щастя – це… Для мене щастям є…

Слайд 10

Виписати із творів художньої літератури по 5 речень із різними видами зв'язку, дати їм характеристику, накреслити схеми; зробити повний синтаксичний аналіз одного речення на вибір. Написати твір-мініатюру типу роздуму “Моє розуміння щастя ” на основі складеного речення.

Слайд 11

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова