X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Способи творення слів

Завантажити презентацію

Способи творення слів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Вступне слово вчителя. - Учні! Ще один урок до нас прийшов за розкладом сьогодні. Отож, давайте зробимо ще крок, Щоб знов пірнуть у мовну цю безодню. Бо мову, діти, забувати не гоже, І дієприслівник нам у цьому допоможе!

Слайд 3

Мета: закріпити знання учнів про дієприслівник, його ознаки, повторити правила написання дієприслівника з часткою не, вдосконалити орфографічні й пунктуаційні навички; розвивати уяву, логічне, образне та критичне мислення, вміння сприймати і редагувати речення з дієприслівниковими зворотами, формувати активну пізнавальну мотивацію учнів, упевненість у власній спроможності самостійно здобувати знання; виховувати повагу до народних звичаїв, любов до рідного слова.

Слайд 4

Я калина, я краплина твого серця, Україно!

Слайд 5

Самооцінка знань. Я вважаю, що зміг вивчити і запам’ятати на ……… балів: поняття про дієприслівник, його ознаки та синтаксичну роль; види дієприслівників і творення їх; правила написання не з дієприслівниками; дієприслівниковий зворот, розділові знаки при ньому

Слайд 6

- Юні мовознавці! Вітаю вас у своїй лабораторії мислення. Сьогодні ми поговоримо про калину. А ще я хочу дізнатись, як ви засвоїли тему: «Дієприслівник». Пропоную вам виконати творчо-мисленнєві вправи у моїх лабораторіях. Кожний, хто правильно відповість, отримає по одному балу за кожну відповідь, а в кінці уроку ми підсумуємо ваші результати. Успіхів вам!

Слайд 7

Розповісти про дієприслівник за таблицею.