X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складання діалогів – обговорення обраної теми. Земля – наш спільний дім

Завантажити презентацію

Складання діалогів – обговорення обраної теми. Земля – наш спільний дім

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська мова 10 клас

Слайд 2

Слайд 3

ЗАВДАННЯ УРОКУ: Удосконалювати вміння вести діалог- обговорення певної теми, підвищувати культуру мовлення; Розвивати усне й писемне мовлення, логічне та критичне мислення, риторичні здібності, зорову пам’ять; Збагачувати та уточнювати словниковий запас; Формувати комунікативні вміння; Виховувати толерантність, дипломатичність, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

Слайд 4

Ще в Давньому Римі та Афінах був закон про забруднення рік, ерозію ґрунтів, бо людина почала взаємодіяти з природою ще з часів своєї появи на світ. Умови існування були дуже складними. Людина часто шкодила рослинному та тваринному світу. Не вміючи правильно поводитись з вогнем, часто підпалювала ліс, суху рослинність і тим самим забруднювала атмосферне повітря. Зайнявшись скотарством і землеробством, люди опустошували значні площі Середземномор’я, Месопотамії, Єгипту, Греції. А могутні кедрові ліси Айвану залишились тільки в легендах і працях давніх істориків...

Слайд 5

Екологія – це й “оселя, середовище” і “наука про зв’язок організмів із середовищем”. Сьогодні ми чуємо такі поняття як “екологічна ситуація”, “екологічна криза”, “екологічний песимізм”, “екологічна етика”, “екологія душі” і т.п., мабуть, тому, що кризова зміна екологічних умов на Землі загрожує існуванню і людини як біологічного виду, і взагалі життю на планеті; нині слово “екологія” – це дзвін, що б’є на сполох.

Слайд 6

Ліна Костенко словами Ще назва є, а річки вже немає, Усохли верби, вижовкли рови, І дика качка тоскно обминає Рудиментарні залишки багви. малює картину нинішніх наших річок. Поетеса просить річку восреснути, але сама річка вже не зможе очиститися. А колись наші предки вірили в магічну силу природи, обожнювали її.