X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прикметник. Узагальнення вивченого

Завантажити презентацію

Прикметник. Узагальнення вивченого

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Навчальна мета: закріпити, поглибити та узагальнити знання про прикметник як частину мови, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль; удосконалити орфографічні навички. Навчальна мета: закріпити, поглибити та узагальнити знання про прикметник як частину мови, його морфологічні ознаки, синтаксичну роль; удосконалити орфографічні навички. Розвивальна мета: розвивати усне та писемне мовлення, уміння виділяти головне в навчальному матеріалі, розвивати самостійне мислення. Виховна мета: дібраним дидактичним матеріалом виховувати любов до українського слова, творчості Т.Г. Шевченка.

Слайд 3

Завдання для хлопців: продовжити речення “Наші дівчата…” Завдання для хлопців: продовжити речення “Наші дівчата…” Завдання для дівчат: продовжити речення “Наші хлопці…”

Слайд 4

Тема ця хоч не проста, та для вас цікава, Є у ній нові слова, є у ній й забава. І в скарбничку мовну цю, поки вивчим тему, Мовних скарбів пребагато ми з вами зберемо. Будуть в ній знання й уміння, правила й завдання, Думки вашої творіння й оповідання, І пісні й загадки ваші, й власна ваша казка. Тему нашого уроку запишіть , будь ласка! Тема ця хоч не проста, та для вас цікава, Є у ній нові слова, є у ній й забава. І в скарбничку мовну цю, поки вивчим тему, Мовних скарбів пребагато ми з вами зберемо. Будуть в ній знання й уміння, правила й завдання, Думки вашої творіння й оповідання, І пісні й загадки ваші, й власна ваша казка. Тему нашого уроку запишіть , будь ласка!

Слайд 5

Ми поважаємо права власні й інших. Ми поважаємо права власні й інших. Ми не сміємося над чужими помилками, Ми маємо право на помилку, бо вчимося. Ми ділимося напрацьованими матеріалами та думками. Ми завжди допомагаємо один одному. Ми слухаємо, що нам хочуть сказати інші, якщо треба, запитуємо. Ми цінуємо здобутки інших. Ми намагаємося виконати роботу якнайкраще.

Слайд 6