X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО

Завантажити презентацію

ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО

Слайд 2

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу — це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. Панас Мирний

Слайд 3

Перевіримо словниковий запас майбутніх студентів. Визначте лексичне значення слова.

Слайд 4

А тепер перевіримо вашу грамотність. Спишіть, розкриваючи дужки. Поясніть орфограму. Визначте тип словосполучень за головним словом.

Слайд 5

(Не)по-людському поставитися; (не)раз повторювати; (не)нависно глянувши; вирішити (не)спроста; крамниця (не)подалік; ображений (не) навмисне; (не)значно пошкоджений; відпочинок (не)забаром; рухатися (не) швидко, а повільно; відзначити (не)щодавно; (не)зрозуміло пояснювати; (не)спроста виконаний; тримати (не)міцно; (не)легко працювати, а важко; рухатися (не)квапом; дивитися не (зле); (не)забаром почувши; (не)дорого придбати, а дешево; (не)впопад співати; (не)високо підніматися; (не)відь-де блукати.

Слайд 6

Вставте слова у текст.

Слайд 7

Вищий навчальний заклад має кілька… на яких викладаються різні предмети. Факультет очолює…. Студенти складають сесію наприкінці кожного… у зимову та літню…. Студент, який добре проходить іспити, отримує….

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Українська мова