X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про прислівник як частину мови. Правопис найуживаніших прислівників

Завантажити презентацію

Поняття про прислівник як частину мови. Правопис найуживаніших прислівників

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Поняття про прислівник як частину мови. Правопис найуживаніших прислівників. Підготувала вчитель КЗНЗ «Гімназія №15» м. Нікополь Колмогорцева І. В.

Слайд 2

Відгадайте, про яку частину мови цей вірш : Ознаку дії називає. А також місце, час, причину цієї дії визначає, І кожен цю частину знає.

Слайд 3

Бо це прислівник - всім відомий. Незмінна ця частина мови. На запитання «як?», «коли?» Готова всім відповісти.

Слайд 4

А чи дійсно нам так необхідні знання про прислівник?  Порівняйте тексти. Зайнявся ранок. З-за обрію викотилось сонце. Туман почав танути. На траві і квітах заблищали краплинки роси. Защебетали пташки. Сколихнулось усе, ожило. Зайнявся ранок. З-за обрію поволі викотилось сонце. Туман почав швидко танути. На траві і кві тах заблищали прозорі краплинки роси. Голосно, весело защебетали пташки. Зашумів збуджено ліс. Сколихнулось усе, ожило.

Слайд 5

 Етап «Дослідники» - Розберіть за будовою слово «прислівник». Зробіть висновок про його значення. при слів ник Префікс «при» вказує, що прислівники завжди існують разом з якимись словами (при слові), щоб допомогти краще висловити думку).

Слайд 6

Етап - Пізнаю сам

Слайд 7

Словникова робота Складіть і запишіть речення, щоб у ньому були слова «учора», або «вчора», і прислівник «сьогодні». Використайте таку схему: Учора (вчора) ... а сьогодні ... (Учора ми закінчили вивчати дієслово, а сьогодні знайомимося з прислівником. Учора я не знав, що таке прислівник, а сьогодні мені це відомо.)