X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Поняття про числівник як частину мови

Завантажити презентацію

Поняття про числівник як частину мови

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Поняття про числівник як частину мови Українська мова 4 клас Презентацію підготувала вчитель початкових класів Підгірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миланко Світлана Валентинівна

Слайд 2

Повторення вивчених частин мови Діти, пригадайте лінгвістичну казку про Царицю Граматику і скажіть, на скільки частин мови Цариця поділила всі слова? Які частини мови ви вже вивчили? Гра “Відгадай і доведи”. - Визначте, до якої частини мови належать названі слова? Чому ви так вважаєте? Грім, ясний, а, біжить, під, на, та, і, два, сьомий.

Слайд 3

Проблемна ситуація До якої частини мови належать слова два і сьомий? Поставте до них питання. В українській мові є багато слів, що називають числа – це … А відгадати цю частину мови вам допоможе ребус.

Слайд 4

Оголошення теми і мети уроку Сьогодні на уроці ми познайомимося з новою частиною мови – числівником, навчимося розпізнавати їх в мовленні і правильно ставити до них питання.

Слайд 5

Робота над вивченням нового матеріалу Вивчення правила на с. 10. Наведіть приклади. Впізнай і запам'ятай числівник. Число числівник називає, і всяк школяр це добре знає. Один, два, три, чотири, п'ять, учімось, друзі, рахувать. - Назвіть числівники, які почули у вірші.

Слайд 6

Робота над вивченням нового матеріалу Колективне виконання вправи 11. Цікава інформація Числівник – найменша за кількістю слів частина мови, яка нараховує їх усього кілька десятків. За частотою вживання серед інших слів числівник займає у нашому мовленні восьме місце.

Слайд 7