X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ЗА РІК З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Завантажити презентацію

ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ЗА РІК З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ ЗА РІК Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку»

Слайд 2

Робота в парах 1.Провести бесіду у формі діалогу, задавши один одному запитання. Відповіді мають бути проілюстровані прикладами (можна скористатися художніми творами). 2.Оцінити свого співрозмовника, критично аналізуючи його знання, одержані у 8 класі. 3.Дати слушні поради однокласникам щодо усунення прогалин у знаннях програмового матеріалу.

Слайд 3

Колективна робота з текстом 1.Прочитати текст. Чим він вам сподобався? Визначити тип і стиль мовлення. 2.Довести своє твердження прикладами з тексту. Переказати текст, дотримуючись логіки й послідовності викладення думок. 3.Доповнити його додатковою інформацією про велосипед як вид транспорту.

Слайд 4

З ІСТОРІЇ ВЕЛОСИПЕДА

Слайд 5

Рольова гра Розподілити ролі: винахідники (будуть висувати якомога більше переваг і виступати за зручність велосипеда), опоненти (будуть суперечити винахідникам і називати якомога більше недоліків цього виду транспорту) і незалежні експерти (зроблять висновок про те, чия сторона перемогла)

Слайд 6

Ситуативне завдання 1.Уявити ситуацію: ваш клас готується до шкільного конкурсу «Чи важко дотримуватися правил дорожнього руху?» Необхідно підготуватися, виконуючи наступне завдання: скласти правила поведінки для пішоходів (варіант 1) і для водіїв (варіант 2). Під час формулювання правил використовувати прості неускладнені і прості ускладнені речення. У пригоді стануть подані слова і словосполучення. 2.Визначити, хто склав більше корисних і змістовних правил і хто в цілому краще впорався із завданням. 3.Скласти зв’язне висловлювання на тему «Для чого потрібні правила дорожнього руху?

Слайд 7

Домашнє завдання Скласти твір-роздум про те, які знання ви б хотіли одержати в наступному навчальному році, що нового почути й пізнати на уроках рідної мови в 9 класі