X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT
Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Особові займенники"

Personal PronounsПривіт, мене звати Оксана. Я - феміністка!Привіт! Привіт! Я Оксана. Я феміністка? А ти? А я Ірина. Я теж феміністка.УРААААААА!!! МИ феміністки!Це моя подруга Ірина. ВОНА – феміністка.Це мій брат Андрій. Він не фемініст.Це моє авто. ВОНО червоне і феміністичне.Ірино і Андрію, що ВИ робите разом? Робити – to do Разом - togetherЦе чоловіки. ВОНИ всі однакові. Вони всі свині. Чоловік – man Чоловіки - men ...
1 / 9
  • Play
Personal Pronouns
Привіт, мене звати Оксана. Я - феміністка!
Привіт! Привіт! Я Оксана. Я феміністка? А ти? А я Ірина. Я теж феміністка.
УРААААААА!!! МИ феміністки!
Це моя подруга Ірина. ВОНА – феміністка.
Це мій брат Андрій. Він не фемініст.
Це моє авто. ВОНО червоне і феміністичне.
Ірино і Андрію, що ВИ робите разом? Робити – to do Разом - together
Це чоловіки. ВОНИ всі однакові. Вони всі свині. Чоловік – man Чоловіки - men Всі – all Однаковий – same Свиня - pig

Сервіс створений для учнів та студентів України

У навчальному процесі школярів та студентів часто виникає потреба в якісній та інформативній презентації. Наш сервіс надає безкоштовну можливість публікувати свої презентації PowerPoint в Інтернеті. Для розміщення презентації у базі, користувачу потрібно лише авторизуватися через будь-яку соціальну мережу Рунету. Публікація Вашої презентаційної розробки у нас на сайті надасть можливість зручно поділитися нею з Вашими друзями та колегами.
Все це можливо завдяки вбудованому на сайті плеєру презентацій, який виключає пересилку файлів поштою або завантаження їх на файловий хостинг. Вам достатньо завантажити презентацію і вона автоматично опиниться у базі порталу у вигляді посилань на скачування та плеєр . Вам залишиться лише поділитись посиланням з друзями або опублікувати його в соціальній мережі. Ваші друзі зможуть подивитись презентацію за допомогою будь-якого пристрою, навіть не маючи програми PowerPoint.