X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Неозначена форма дієслів

Завантажити презентацію

Неозначена форма дієслів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Неозначена форма дієслова 3 клас Презентацію підготувала вчитель – методист Біляченко Ольга Василівна м. Київ

Слайд 2

ХВИЛИНА ЧИСТОПИСУ НЕ ял ОЗ ам НА аз ЧЕ ка НА АЛ яч фор ТУ мА НА У цьому напису закодовано тему нашого уроку. Треба спочатку написати, а потім розкодувати тему уроку. Що таке дієслово? Що означають дієслова? Що можете розповісти про ДІЄСЛОВО? Чому ця частина мови так називається? Чим буває в реченні?

Слайд 3

СЛОВНИКОВА РОБОТА Дописати до слів дієслова в різних формах. ДЕРЖАВА, АЕРОДРОМ, КИЇВ, ВОГНИЩЕ. Збудували державу, поїдемо на аеродром, розкинувся Київ, палає вогнище. Назвіть слова, у яких більше звуків, ніж букв. Вогнище, Київ. У дієсловах визначити все, що ми вивчили.

Слайд 4

СЛОВНИКОВА РОБОТА Диктант - аналогія Не прийшов - ..., зима - ..., Марійка - ..., навчання - ..., сьогодні - ..., п’ є - ... .

Слайд 5

СЛОВНИКОВА РОБОТА Вибірковий диктант Виписати всі дієслова з прислів’їв. Життя як стерня - не пройдеш, ноги не вколеш. Одвага або мед п’є, або сльози ллє. Добре далеко розходиться, а лихе ще далі. Одне приємне слово - наче сад зацвів. НЕ ПРОЙДЕШ, НЕ ВКОЛЕШ, П’Є, ЛЛЄ, РОЗХОДИТЬСЯ, ЗАЦВІВ. Як правильно перенести слово ЗАЦВІВ, РОЗХОДИТЬСЯ?