X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Не з дієсловами

Завантажити презентацію

Не з дієсловами

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація з української мови в 4 класі на тему: “Написання не з дієсловами. Спостереження за зв’язком дієслова в реченні з іншими частинами мови ”

Слайд 2

Каліграфічна хвилинка О о ок ом ос ор об За добрі вчинки добром платять.

Слайд 3

Слайд 4

гра «Запереч мені» Сонце світить Віє вітер Сніг падає сонце не світить. не віє вітер. сніг не падає. Як ви думаєте чому частка не записана із дієсловами окремо?

Слайд 5

Частка не з дієсловами пишеться окремо. Частка не пишеться разом з дієсловами нездужати (хворіти), неславити (гудити), непокоїтись (хвилюватись)

Слайд 6

Вправа 86 Запишіть у зошит два речення. Із творів Т. Г. Шевченка розкриваючи дужки. Дане завдання ви повинні виконати в парах для того, щоб ви могли порадитися, допомогти один одному

Слайд 7

Визначте в цьому реченні головні члени речення. Випишіть дієслово із зв’язаними словами, за допомогою запитань. Як ви записали частку не з дієсловом? З якими частинами мови зв’язані дієслова даному реченні?

Слайд 8

Чужий кожух тебе не зігріє. Не зігріє (що ?) кожух, Не зігріє (кого?) тебе.     Під лежачий камінь вода не тече. Не тече (що?) вода, не тече (під що?) під камінь.

Слайд 9

Дієслова у реченні зв’язані з іменниками, або займенниками