X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лексика та фразеологія

Завантажити презентацію

Лексика та фразеологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ЛЕКСИКА ТА ФРАЗЕОЛОГІЯ” УРОК-МАНДРІВКА ПІДГОТУВАЛА ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й ЛІТЕРАТУРИ ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ЛАПЕНКО ІРИНА ЄВГЕНІВНА

Слайд 2

ВСТУПНЕ СЛОВО ВЧИТЕЛЯ Дорогі діти! У минулому навчальному році ми з вами мандрували різними мовознавчими країнами. І ось знову видалася нагода завітати до країн ЛЕКСИКА й ФРАЗЕОЛОГІЯ Мешканці цих країн підготували для вас завдання для того, щоб освідчитися, що не даремно ви відвідували їх у минулому році. За ці завдання ви отримуєте бали , кількість яких залежить від правильності виконання завдань. Я бажаю вам всім щасливої подорожі!

Слайд 3

МИ БУДЕМО МАНДРУВАТИ ТАКИМИ СТАНЦІЯМИ: УМА ПАЛАТА МИСТЕЦЬКА РОМАНТИЧНА ГАРМОНІЯ ДУШІ ПОЕТИЧНА ФАНТАЗІЯ ТВОРЧА

Слайд 4

ВИРУШАЮЧИ В ДОРОГУ – ПАМ’ЯТАЙ: ВИСЛОВЛЮВАЙСЯ ЗВ’ЯЗНО! УВАЖНО СЛУХАЙ! ПИШИ ГРАМОТНО! БУДЬ ТОЛЕРАНТНИМ! НЕ ПЕРЕБИВАЙ ТОВАРИША! БУДЬ ПРИВІТНИМ! МНЕ ЗАБУВАЙ ПРО ПОСМІШКУ!

Слайд 5

МЕТА: Повторити та узагальнити основні відомості про лексичний та фразеологічний склад української мови; формувати вміння встановлювати лексичне значення слова, визначати фразеологізми у тексті, розкривати їх значення; виробляти навички творення слів із переносним значенням, користуватися лексичними та фразеологічними словниками, сприяти збагаченню словникового запасу учнів; виховувати пошану до скарбниці усної народної творчості, до природи рідного краю.