X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культура мовлення і спілкування

Завантажити презентацію

Культура мовлення і спілкування

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Роль мови у формуванні і самовираженні особистості Особистість є носієм свідомості і системи суспільно-значущих якостей. Роль мови у формуванні і самовираженні особистості величезна. Особливе значення має рідна мова, що стає для кожної людини одним з найцінніших надбань. Найгостріше це відчувається тоді, коли людина довго перебуває за межами батьківщини. Тоді бодай одна вісточка рідною мовою приносить душевну полегкість, втамовує тугу за рідною стороною.

Слайд 3

Вбираючи в себе знання, відображені в мовленні, людина вибудовує власний внутрішній світ, або мікрокосм, формує себе як особистість.

Слайд 4

Правильність написання слів також вказує на культуру мовлення людини

Слайд 5

Словосполучення-це сполучення двох або кількох самостійних слів, пов’язаних одне з одним за змістом і граматично. Суть словосполучень найкраще виявляється при зіставленні його, з одного боку, зі словом, а з другого боку – з реченням.

Слайд 6

Мова - то магічне дзеркало, невичерпний засіб спілкування.

Слайд 7

За допомогою мови ми можемо виражати свої почуття та емоції. Мова – відображення душі, яке дозволяє нам висловлювати свою думку і спілкуватися з іншими людьми.

Слайд 8

Мова як частина культури Мова засіб вираження своїх почуттів та засіб спілкування. Культура мовлення як складова частина культури і як одна із її форм.

Слайд 9

Висновок Отже, культура мовлення значно впливає на формування особистості і власне на культуру.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Українська мова