X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Компетентність учителя словесника

Завантажити презентацію

Компетентність учителя словесника

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інтерес виникає із цікавих предметів та занять. І.Ф Гербарт Компетентність вчителя словесності

Слайд 2

Складова технологія уроку

Слайд 3

Проведення уроків мови та літератури вимагає від учителя: Психологічної готовності; Ґрунтовної теоретичної та практичної підготовки; Вміння швидко пристосовуватися до змін у перебігу уроку; Раціонально розподіляти час; Послідовно й логічно конструювати кожен з етапів уроку, мотивувати їх; У співпраці та співтворчості з учнями досягати поставлених завдань. Вчитель стає режисером, творцем уроку, а учні є співтворцями, співавторами уроку. Компетентний – [лат.competens- відповідний, здібний]. Який має ґрунтовні знання в певній галузі; тямущий.

Слайд 4

На шляху до успіху

Слайд 5

Використання різних методів навчання

Слайд 6

Найголовніші риси техн.,моделювання уроку Сучасність Оптимальність Науковість Використання ТЗН Відтворення процесу навчання,його результат Якісна і кількісна оцінка результату уроку

Слайд 7

Навчання має бути приспособлене до індивідуалних потреб різних учнів. Від уроків, де в центрі уваги знаходиться вчитель, слід переходити до уроків, де учні самі доходять до висновків з допомогою вчителя.

Слайд 8

Граматичні мікросхеми на уроках мови Мнемоніка – це мистецтво запам’ятовування. Прикладом мнемонічного прийому може бути запам’ятовування губних приголосних (МаВПа БоФі). Графічні мікросхеми як опори для запам’ятовування можна використовувати на всіх мовних рівнях Наприклад Мікросхема “Чергування” Г Ж З К Ч Ц Х Ш С Цю мікросхему ми можемо примінити до різних орфографічних правил.