X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Чергування звуків, голосний звук, наголос, подовжені приголосні, дзвінкі звуки

Завантажити презентацію

Чергування звуків, голосний звук, наголос, подовжені приголосні, дзвінкі звуки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

1. Фонетика – розділ мовознавчої науки, який вивчає звуковий склад мови (М. Жовтобрюх) 2. Фонетика – галузь мовознавства, у якій вивчається звукова система мови в зв’язку з її смисловою роллю та різноманітні звукові зміни, що наступають у мовленні при сполученні звукових елементів між собою (Я. Тоцька)

Слайд 2

Буква, апостроф, чергування звуків, голосний звук, слово, наголос, орфограма, м’який знак, подовжені приголосні, дзвінкі звуки, перенос слова, речення.

Слайд 3

Чергування звуків, голосний звук, наголос, подовжені приголосні, дзвінкі звуки.

Слайд 4

УРА! Я ВМІЮ РОЗМОВЛЯТИ!

Слайд 5

Провести спостереження за роботою мовних органів під час вимови різних звуків, звертаючи увагу на положення губ, язика, його взаємодію з піднебінням і зубами.

Слайд 6

6 33 32 38

Слайд 7

Повітряний струмінь слабкий, складотворні, творяться шумом і голосом (тільки шумом), відсутність перепон, утворюються голосом, при вимові видихуваний струмінь повітря натрапляє на перепони, нескладотворчі. № п/п Властивості голосних Властивості приголосних 1 2

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10