X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Аудіювання "Мишка і Олівець"

Завантажити презентацію

Аудіювання "Мишка і Олівець"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

“ Мишеня і Олівець “ Аудіювання 3 клас Підготувала вчитель початкових класів Попович Галина с. Перегінське

Слайд 2

Мишеня та Олівець (казка) Жив-був у Володі на столі олівець. Одного разу, коли Володя вже спав, на стіл забралося Мишеня. Побачило Олівця, схопило його і потягло до своєї нори. - Відпусти мене, будь ласка! – попросив Олівець. – Навіщо я тобі? Я дерев’яний, мене не можна їсти. - Я тебе буду гризти! - сказало Мишеня. В мене чешуться зуби і я маю весь час що-небудь гризти. Ось так! - І Мишеня боляче вкусило Олівця. - Ой, - зойкнув Олівець. - Тоді дай мені можливість що-небудь намалювати востаннє, а потім роби що хочеш. - Добре, - погодилось Мишеня, - малюй! Але потім я тебе все одно погризу на дрібні кусочки.

Слайд 3

Гірко зітхнув Олівець і намалював кружечок. - Це сир? - спитало Мишеня. - Може й сир, - сказав Олівець і намалював ще три маленьких кружечки. - Ну, звичайно, це сир, а це - дірки в ньому, - здогадалося Мишеня. - Можливо й дірочки, - погодився Олівець і намалював ще один великий круг. - Це яблуко! - запищало Мишеня. - Може бути і яблуко, - відповів Олівець і намалював ще декіль ка видовжених кружечків. - Я знаю - це сардельки! - закричало, облизуючись Мишеня. - Ну, закінчуй скоріше, у мене дуже чешуться зуби.

Слайд 4

- Почекай хвилинку! - сказав Олівець. І коли він почав малювати кутики, Мишеня закричало: - Це схоже на ко.... Не малюй більше! Та Олівець вже намалював великі вуса... - Та це ж справжній кіт! - пискнуло налякане Мишеня. - Рятуйте! - і кинулося до своєї нори. З того часу Мишеня звідти не показує свого носа. А Олівець у Володі досі живе, тільки став трішки меншим. І ти своїм олівцем спробуй намалювати такого кота на страх мишам. (243 слова)

Слайд 5

Де жив Олівець? а) У портфелі. б) У пеналі. в) У Володі на столі.

Слайд 6

2. Хто забрав Олівця? а) Мишеня. б) Володя. в) Сусід по парті.

Слайд 7

3. З яким чарівним словом звернувся Олівець до Мишеняти? а) Прошу.